Літо – це час відпочинку та незабутніх вражень, а також найкраща пора для дітей. Коли літо приходить до завершення, більшість починає сумувати за  чудовими моментами. Проте, це не стосується дітвори з с. Стиборівка, що на Бродівщині, Львівської області, адже кінець літа вони дуже  гарно провели зі своїми аніматорами.Три дні були дуже цікаві та насичені. Починались вони з руханки та  Святої Літургії і закінчувались великою грою та спільною молитвою. Поміж цим проводились конференції та катехизації, художні гуртки та вільні ігри й естафети. Також всі залюбки танцювали банси та співали пісні, охоче шукали скарби та відкривали для себе багато цікавих знань.

В останній вечір діти були безмежно щасливі завдяки «Веселому футболу», великій ватрі . Не можливо не згадати про ці щирі дитячі обійми та поцілунки на прощання. Ці відчуття не можливо передати словами. Дуже хочеться, щоб діти не забували цього та завжди пам’ятали про Бога.

Федор Христина - аніматор Бучацької єпархії УГКЦ

Веселі канікули з Богом https://buchacheparchy.org.ua/ Super User