З’їзд «Матерів в молитві» відбувся в Бучацькій єпархії 18 травня 2014 року Божого.

У з’їзді взяли участь спільноти «Матерів в молитві» з різних околиць єпархії.

Сповідь, Святе Причастя,спільна молитва, а також духовне слово священиків, відповідальних за спільноти,  та організаторів згуртували і об’єднали, так потрібну, спільноту в нашій Церкві.

Зокрема до присутніх звернувся о.д-р Мирослав Думич, відповідальний за спільноту «Матерів в молитві» в Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла:

«Церква є подібна до джерела, яке зображене на візантійській іконі про самарянку. Ви, дорогі «Матері в молитві», також полишаєте все, подібно   як самарянка, і йдете виконувати свій молитовний обов’язок, бо належите до конкретної молитовної спільноти.

Ви молитеся за дітей, за своїх священиків, за мир і спокій в нашій Батьківщині, за процвітання християнства».

«Нехай приклад цієї жінки з Самарії стане для нас прикладом. Нехай те затверділе місце в нашому серці розстане, щоб серце стало ще більш духовним, ще більш чистим і посвяченим Богові»,-наголосив проповідник.

З’їзд «Матерів в молитві» в Бучацькій єпархії https://buchacheparchy.org.ua/ Super User