«…Ангел сказав їм: Не бійтеся, бо я звіщаю вам велику радість, що буде радістю усього народу: Сьогодні вам народився у місті Давидовім Спаситель – Христос Господь…Пішли вони поспішно і знайшли Марію, Йосифа і дитятко, що лежало в яслах…Пастухи вернулися, прославляючи і хвалячи Бога за все, що чули й бачили, так, як їм було сказано…»

Лк. 2.10-20.

Чи не це все ми переживаємо сьогоднішньої  днини, коли церковний спів «З нами Бог…» переносить нас над Вифлиємські поля, і ми відчуваємо ту ж радість, яку пережили пастухи дві тисячі років тому? І це не дивно, тому, що Христос народжується для кожного із нас і кожен рік, і тому ми вітаємо один одного «Христос Рождається», відповідаючи «Славімо Його», і немов-би отримуємо наказ іти і звіщати цю Добру Новину «…по всьому світу…» І саме в цьому всьому  криється весь зміст того, «…що чули і бачили…»

Тішимося тим, що наше свято було звеличене інсценізованим дійством Вертепу дітьми парафіяльної катихитичної школи.

Цієї і своєї радості не можемо скрити, щоб не поділитися з іншими, яку ми пережили на парафії  смт. Коропець в Храмі Святого Отця Миколая, як, звичайно, і багато інших християн по  інших містах і селах, «..по всьому світу…»

«Цей  день, що його сотворив Господь, тож возрадуємся і возвеселімся в нім!»

Вітаємо Вас з святами!

Христос Рождається!