про проведення першого єпархіального турніру з настільного тенісу , присвяченого пам’яті владики Якова Тимчука ЧСВВ та єромонаха Єроніма Тимчука ЧСВВ , та з нагоди 150-ліття храму Покрови Пресвятої Богородиці м. Заліщики.

1.Мета турніру

- вшанування пам’яті владики Якова Тимчука та ієромонаха Єроніма Тимчука , та відзначення 150-ліття храму Покрови Пресвятої Богородиці м.Заліщики
- залучення молоді до активних занять фізичною культурою і спортом
- пропаганда здорового способу життя

2.Час та місце проведення

Змагання відбудуться 13-14 грудня 2013 року у місті Заліщики , у спортзалі Заліщицького  агроколеджу ім..Євгена Храпливого. Приїзд команд  до 12.00

13 грудня. Початок змагань о 14 год.

3.Учасники змагань. Система проведення змагань

Склад команд.
Команда складається з 6 учасників:
- священик
- 2 дівчини
- 3 хлопці

Змагання особисто-командні , у таких номінаціях:серед священиків , один юнак(1997-1998 р.н.) , один юнак(1999-2001 р.н.) , один хлопчик 2002 р.н. і молодше , одна дівчина (1997-2000 р.н.) , одна дівчина 2001 р.н. і молодше.

У кожній номінації визначаються переможці особистої першості. Командна першість визначається по найменшій сумі зайнятих місць у 5-ти номінаціях.
Змагання проводяться згідно існуючих правил змагань з настільного тенісу.

4.Керівництво проведення змагань

Загальне керівництво підготовкою та проведення змагань здійснює Заліщицька ДЮСШ(Ярослав Антонович Ушій) разом з парафією Покрови Пресвятої Богородиці м.Заліщики та парохом о.Іваном Сендзюком та о.Мар’яном Лемчуком  з благословення правлячого архиєрея Бучацької єпархії владики Димитрія Григорака ЧСВВ.

5.Нагородження

Переможці у своїх номінаціях нагороджуються грамотами єпархіального єпископа з зайняте перше , друге , третє місце. Команди призери нагороджуються такими ж грамотами за зайняті призові місця. Команда –переможниця нагороджується грамотою та кубком. Всі учасники отримають грамоти за участь в турнірі та сувеніри.

6.Витрати та проживання

Всі витрати , пов’язані з організацією та проведенням змагань покладаються на організаторів змагань. Проїзд , проживання та харчування – за рахунок відряджувальних організації.

7. Заявки на участь подаються у день приїзду у судівську колегію до 12 год. Попередні заявки надсилають до 15 грудня 2013 року за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або тел..0983278875(Ярослав Антонович) тел..0673547830(о.Іван Сендзюк) тел..0967827300(о. Мар’ян Лемчук)

Положення https://buchacheparchy.org.ua/ Super User