Ще заздалегідь до свята Миколая мощі святого Миколая Мирликійського перебували в с. Нагірянка  для загального  почитання. Вірні брали  активну участь в Богослуженнях, які служив парох о. Р. Шлапак та сотрудник о. Д. Ненчин. Вервиці та прохальні молитви до святого Чудотворця кожного дня збирали все більше і більше  почитателів Святого Миколая. В тому числі, багато  дітей,  які приходили до свого улюбленого заступника з неба,брали активну участь у моліннях, мируванні, приймали Святі Тайни Сповіді і Причастя. Після Святої Літургії, коротенькі науки про Слово Боже застановляли вірних над вічними істинами та духовними цінностями, які практикував святий Миколай.

Як висловились очевидці:»Направду у нашому селі сталося велике чудо. З кожним днем парафіян приходило все більше і більше,а особливо чоловіків…. Всі ми щиро вдячні нашим отцям - о. Роману і о. Дмитру, дяку-регенту Є. Двикалюку, о. Р. Гончарику,  о. М. Лемчуку, учасникам молитовної спільноти за те, що ми почерпнули для себе багато нового і цінного для наших душ.»

Та найбільше вдячні вірні  Чудотворцю Миколая за чудо, яке він зробив у кожному їхньому серці.

Чудо Святого Миколая у с.Нагірянка https://buchacheparchy.org.ua/ Super User