Церква у Філіппінах знаходиться першою у черзі допомоги жертвам тайфуну. Церкви стали домом для тисячі людей, а парафіяльні центри перетворилися на осередки надання першої допомоги. Священики служать заупокійну Месу, у святинях моляться за померлих, а також збирають пожертви на потреби постраждалих.

«Люди потребують майже всього. Найбільше їжі і води, але також можливості спілкуватися зі своїми найближчими, - говорить єпископ Прекіосо Кантілас (Precioso Cantillas), він служить на острові Лейте, який найбільше постраждав від тайфуну. – Уряд робить усе, що від нього залежить, так само як багато харитативних і церковних організацій. «Карітас» Філіппін координує надання допомоги усім потребуючим за допомогою дієцезіальних осередків. На жаль, все ще не маємо інформації про втрати у деяких областях і про те, куди не прийшла жодна допомога. Масштаби знищення перевищують будь-які уявлення. Багато людей зниклих безвісти. Вже відбулося багато поховань, однак чимало тіл поховано у братських могилах. Ми благаємо вас про молитву, щоб ми змогли впоратися з цією трагедією, а також просимо про будь-якого роду допомогу для жертв цієї трагедії».

За матеріалами: Radio Watykańskie

Філіппіни: Масштаби знищення перевищують будь-які уявлення https://buchacheparchy.org.ua/ Super User