Молодіжно – християнська спільнота «Еммануїл» м.Хоростків здійснила поїздку у м. Тернопіль, де відвідали церкву Св.Йосафата,  і мали можливість побувати на Св.Літургії. Кожен із нас приступив до Св.Сповіді і Св.Причастя. Опісля о.Андрій Пиптик розповів про Церкву і діяльність молодіжної спільноти «Знамення», яка діє при храмі. Найбільше вразило  нас те, що  молодь займається благодійністю, допомагає немічним і багатодітним сім’ям. Молоді люди презентували свої пісні, захопливими стали для нас і слайди, які відображали життя  їхнє при церкві.

Ми, у свою чергу, поділилися діяльністю нашої доволі молодої спільноти. Обмінявшись  досвідом, кожен із нас взяв багато для себе. Подякувавши о.Андрію та молоді, нашу мандрівку продовжив відпочинок з різноманітними іграми, конкурсами,   переглядом фільму та приємно проведеним часом. По дорозі додому  ми помолилися вервичку і подякували Богові за проведений день.

Холод Людмила
Дерень Світлана
Учасники поїздки та члени молодіжно-християнської спільноти «Еммануїл» УГКЦ  м.Хоростків

Зустріч спільнот «Знамення» і «Еммануїл» у м. Тернополі https://buchacheparchy.org.ua/ Super User