Дитячі християнські табори на теренах Бучацької єпархії, на запрошення  єпархіальної катехитичної комісії,  цього року проводили Сестри Згромадження Пресвятої Родини. Тема таборів була присвячена РОКУ ВІРИ та 1025 річниці хрещення Русі-України.

В ці дні діти застановлялися над вірою Діви Марії з Назарету,вірою святих Володимира і Ольги, наших мучеників,  над  власною вірою та вірою своїх батьків. В останній день  учасники табору робили своїми руками відкритки, в яких дякували Господеві і батькам за те, що передали їм віру, навчили молитися  і є для них добрим  християнським прикладом. Крім того, цікаві тематичні ігри,естафети,  пантоміми на біблійні теми, гуртки бісеру, малювання на полотні, розмальовування гіпсових фігурок,тощо дало змогу дітям виявити свої здібності і таланти. Християнські пісні з рухами українською і англійською мовами, банси  робили динамічним і жвавим життя в таборі. Щоденна свята Літургія і Святе Причастя, а пізніше подяка за Євхаристію устами дітей, скріплювала віру в те, що Христос є присутній там, «де двоє,троє зберуться» в Його ім’я. Такі табори,за кількістю від 50 до 85 учасників, вже відбулися в с.Котівка ,с. Теклівка ,в с. Новий  Нижбірок, в м. Чорткові(Монастир Згромадження Сестер Пресвятої Родини ) в смт. Коропець ,в с. Переволока,в м. Хоросткові і ще планується провести в с.Старий Нижбірок в с. Целіїві.

Християнські табори «Живу вірою» на теренах Бучацької єпархії https://buchacheparchy.org.ua/ Super User