Встань, іди - віра твоя спасла тебе...

13-14 квітня у церкві "Положення Чесної Ризи Пресвятої Богородиці" м.Хоросткова проходили молитовні нічні чування з нагоди Року Віри. Духовний захід проводила молодіжно-християнська спільнота "Еммануїл", яка діє при парафії. Чування розпочалися з  вечірні, яку служив о.Петро Панасюк у співслужінні о.диякона Мар’яна Лемчука. О.диякон Мар’ян  виголосив змістовну і повчальну науку про те, яку важливу роль в житті людини відіграє віра.

Спільнота презентувала цікаві пантоміми. Важливим моментом були також свідчення парафіян про віру у їхньому житті. Кульмінацією нічних чувань була Свята Літургія та участь молоді у Святих Тайнах Покаяння та Євхаристії. До духовних роздумів долучилися семінаристи Івано-Франківської Духовної Семінарії  і допомогли кожному роздумати над Хресною Дорогою нашого Спасителя. В програму входила наука про важливість Божого Слова в житті  християнина, яку представив брат Сергій Адам’як - семінарист 2-го курсу ІФДС. Нічні чування завершились переглядом християнського фільму та передаванням іскри любові. Молодь та парафіяни поверталися додому з відчуттям духовного піднесення та глибокої віри в серцях .

Нехай усіх нас благословить Господь.

Лідія Бумбар
Парафіянка церкви