На запрошення Владики Дмитра Григорака, ЧСВВ, для кращого розуміння і донесення Слова Божого для вірник Бучацької єпархії УГКЦ, о.Є.Станішевський,  ліценціат біблійного богослов’я ,практично подавав  нові методи читання Святого Письма для священиків .

Молитовне читання Святого Письма полягає в тому, щоб почути, що Бог нам говорить саме через Слово, а також своєрідне підключення серця до того, що ми говоримо Богові.

«Проблема є тоді, коли священик  зосереджує увагу на собі, а не на Святому Письмі. Нашим завданням є бути тим містком ,який веде людей до слухання Божого Слова. Ми є люди Церкви,наголосив о.Євген, яких Церква уповноважила вести певний ритм на парохії, але є  і Святе  Письмо, до якого ми прислухаємось.Наші проповіді  мають бути   постійним підключенням до Божого Слова, щоб донести якомога краще знання і досвід життя із Богом. Апостоли також ділилися своїм досвідом.»  Саме такі думки, для впровадження у світ Біблії, були подані священикам Бучацької єпархії.

Святе Письмо https://buchacheparchy.org.ua/ Super User