Бучацька Єпархія УГКЦ Головна

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Люди, які шукають їжу у смітниках, - виклик для мене і кожного", - о. Андрій Лемчук Друк e-mail

«Люди, які шукають їжу у смітниках, - виклик для мене і кожного", - о. Андрій Лемчук

При Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові вже розпочалася акція «Нагодуй бідного», яку ініціював в УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук.

Слід зауважити, що дана акція є багатостроковою і дасть нагоду, як опікунам так і потребуючим, зрозуміти причину і корінь проблеми конкретної особи та допомогти не тільки матеріально, а й духовно, морально, відчутися зауваженою та потрібною у суспільстві.

Ось як про це висловлюється парох храму о. Андрій Лемчук: ««Заклик нагодувати бідного», якщо дивитися глибше, означає не тільки допомогти справитися людині з матеріальними, побутовими, щоденними проблемами, а й зауважити потребу людини у спілкуванні, у родинних, братерських, християнських відносинах. Створити умови, щоб ті люди, які щось шукають у смітниках нашого міста, не просто були один, чи два рази ситі, а могли знайти в нашому храмі, у парафіяльних спільнотах, у спілкуванні з нашими волонтерами цікавість до життя, почуття власної гідності, і що вони теж є улюбленими синами і доньками Небесного Отця».

Далі священник продовжив: «Як сказав наш Владика Димитрій (Григорак): «Мені соромно, що так є...» Так, соромно є і мені.

Думаю, що це є виклик для мене, для кожного з нас - християн 21 століття. Ми маємо глибше думати, що з цим робити.

Порадившись з активними парафіянами нашого храму, ми вирішили не тільки у храмі робити таку продуктову збірку, а й облегшити благодійникам можливість в часі і відстані. А саме, наперед домовившись з власниками кількох магазинів м. Чорткова, вирішили, що біля каси будуть стояти столики з оголошенням про збірку продуктів для бідних. Бажаючі допомогти зможуть відразу в магазині, оплативши товар, поставити щось для бідних: чи консерву, чи пляшку олії, чи пачку рису, гречки, цукру, муки, макаронів, тощо. Молодь нашої парафії періодично буде це забирати і приносити до храму. Наші волонтери будуть, в першу чергу, формувати пакети допомоги і налагоджувати контакти саме з тими людьми, які шукають їжу у смітниках.

Звісно, якщо це алкоголіки, то процес буде довший і непростий, але і ці люди не є в безнадійній ситуації. Господь продовжує шукати і таких заблуканих, він і за них помер, просто до них буде інший підхід.

На даний час маємо згоду від власників таких магазинів м. Чорткові:

«Гастрономчик» (вул. Монастирська, 22); і (вул. Шевченка,46);
«Старий гастроном» (вул. Шевченка, 1);
«Копичинецькі ковбаси" (вул. В. Великого, 10/В).

«Ми щиро вдячні власникам цих магазинів.

Запрошуємо жителів та гостей м. Чорткова бути щедрим у милостині, бо сам Господь каже: «Що ви зробили одному з цих найменших, те мені зробили (Мт 25:40)».

Маємо чудову нагоду, у часі пандемії короновірусу, засвідчити своє правдиве християнство, відношення до ближнього та розуміння важливості вічного спасіння власної душі.

Наперед щиро вдячний кожному, хто зі свого кошика щось та й покладе до столу бідного.

Нехай Господь Вас щедро благословить і віддасть Вам всотеро", - заохотив о. Андрій.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

 

Останні новини

rozdumy-o-d-ra-myroslava-dumycha-nad-svjatom-voskresinnja-gnih-pasha-hrystova «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, що в гробах, життя дарував» (Тропар Пасхи). Дорогі брати і сестри! Віра та християнське...
katedralnyj-sobor-verh-app-petra-i-pavla-rozporjadok-bogosluzhinНеділя Пасхи. Воскресіння Христове. Великдень(28 квітня) 24.00 – Архиєрейська Божественна Літургія10.00 – Божественна Літургія Світлий понеділок (29...
rozporjadok-bogosluzhinНеділя Пасхи. Воскресіння ХристовеВеликдень(28 квітня) 24.00 – Архиєрейська Божественна Літургія 10.00 – Божественна Літургія   Світлий...
2019-04-13-20-44-54 Школа читання Святого Письма при Катедральному Соборі Верховних Апп. Петра і Павла м. Чортків, що діє з 2016 р. Б, закінчила читання другої книги Біблії...
katedralnyj-sobor-verh-app-petra-i-pavla-rozporjadok-bogosluzhin ІV-та неділя Великого посту,БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ (7 квітня) 8.00 – Утреня 9.15 – Вервиця 10.00 –...

Карта Єпархії

 

< листопада 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting