Бучацька Єпархія УГКЦ Головна

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Отець Іван для неба є живий», - о. Олег Ольховецький, канцлер єпархії, на похороні о. Івана Полевого Друк e-mail

«Отець Іван для неба є живий», - о. Олег Ольховецький, канцлер єпархії, на похороні о. Івана Полевого

Священничий похорон отця Івана Полевого в с. Поділля, Товстенського деканату 15 вересня 2020 р. Б. очолив канцлер Бучацької єпархії УГКЦ о. Олег Ольховецький у співслужінні священників єпархії.

Звертаючись до присутніх, о. Олег сказав: «Сьогодні, коли нам прийшлося зібратися на похороні отця Івана, ми маємо запитати: «А що Господь хоче нам цим сказати?».

Ісус прийшов у цей світ і знав, що людина має властивість помирати, однак Господь показав на багатьох біблійних прикладах, що він є Володар і життя, і смерті. Те, що ми називаємо смертю, Бог називає життям і, навпаки, те, що ми називаєм життям, Бог називає смертю. Бог, дивлячись на смерть тіла, не бачить проблеми. Більшою проблемою є, коли гріх поневолює душу і вона не може увійти до неба».

Далі священник наголосив: «Отець Іван для неба є живий. Господь покликав його, як доброго робітника, по нагороду. Бог за виконану роботу не дає ще одну роботу, а дає нагороду - небо, кажучи: «Слуго, добрий і вірний, іди, відпочинь».

Кожен із Вас , тут присутніх, отримав від отця Івана насінинку мудрої поради, підтримки, молитви і не одну. І треба мати добрий ґрунт, щоб те, що засівав цей священник, рясно проросло».

«Місія священника дуже велика, це велике покликання і ми ніколи не зможемо прирівняти чи оцінити його, як інші професії. Це не дано людям, а тільки тому , хто його покликав. Отець Іван пішов по нагороду, як добрий робітник Божого виноградника. А ми, в знак подяки за дар життя, пошани до його священства, за його жертвенну працю, молімося, а коли буде Свята Літургія, приймімо Євхаристійного Ісуса за упокій його душі», - заохотив отець Олег.

Після Чину священничого парастасу похоронна процесія вирушила на місцеве кладовище, де відбулося завершення священничого похорону о. Івана Полевого,багатолітнього пароха с. Поділля, с.Кошилівці і с. Садки, Бучацької єпархії УГКЦ.

Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ - єпарх Бучацький, духовенство та вірні єпархії складають щирі співчуття їмості Марії, дітям, парафіянам, рідним та близьким покійного священника.

Молимося за упокій Його душі.

Вічная пам‘ять

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 

Останні новини

rozdumy-o-d-ra-myroslava-dumycha-nad-svjatom-voskresinnja-gnih-pasha-hrystova «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, що в гробах, життя дарував» (Тропар Пасхи). Дорогі брати і сестри! Віра та християнське...
katedralnyj-sobor-verh-app-petra-i-pavla-rozporjadok-bogosluzhinНеділя Пасхи. Воскресіння Христове. Великдень(28 квітня) 24.00 – Архиєрейська Божественна Літургія10.00 – Божественна Літургія Світлий понеділок (29...
rozporjadok-bogosluzhinНеділя Пасхи. Воскресіння ХристовеВеликдень(28 квітня) 24.00 – Архиєрейська Божественна Літургія 10.00 – Божественна Літургія   Світлий...
2019-04-13-20-44-54 Школа читання Святого Письма при Катедральному Соборі Верховних Апп. Петра і Павла м. Чортків, що діє з 2016 р. Б, закінчила читання другої книги Біблії...
katedralnyj-sobor-verh-app-petra-i-pavla-rozporjadok-bogosluzhin ІV-та неділя Великого посту,БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ (7 квітня) 8.00 – Утреня 9.15 – Вервиця 10.00 –...

Карта Єпархії

 

< вересня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting