Бучацька Єпархія УГКЦ Головна

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Святість – це діяння Боже, наша співпраця з Богом», - владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький Друк e-mail

«Святість – це діяння Боже, наша співпраця з Богом», - владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький

14 червня 2020 р. Б. Преосвященний Владика Димитрій у співслужінні отців деканату очолив Божественну Лутургію в с. Постолівка на Гусятинщині у храмі Різдва Івана Хрестителя.

Звертаючись у проповіді до вірних, владика сказав: «Найкращим творінням Бога була людина, як вінець Його творіння. Гріх спотворив її життя, хоча Бог не створив гріх – зло. Проте Бог дав волю людям вибирати. Гріх руйнує людину, її щастя. Бог створив нас усіх бездоганними. Це наш нормальний стан. «Святість - це повернення до нашого первісного стану», - каже Святий Василій Великий».

Далі єпископ продовжив: «Стати нормальним в очах Божих ми самі не можемо. Святість - це діяння Боже, наша співпраця з Богом. Це не є прохання Господа, а наказ для всіх нас християн.

Як бути святим?

У різних релігій є різні відповіді. У нас, християн, - це наслідування, а не копіювання Ісуса Христа. Є багато прикладів святих.

Ісус подає нам приклад постійно, через життя святих. Уникати гріха і робити добро є основною засадою християнина, тобто чинити волю Божу.

Святих Бог преображував, освячував, очищав і через них навертав цілі народи».

«Для чого є ця Літургія? Це є єднання навколо Христа. Це Служба Божа, Бог буде нам служити, перемінючи хліб на своє Тіло і вино, на свою Кров.

Бог робить євхаристійні чуда, робить це не тільки, щоб нас здивувати один раз, а постійно хоче перемінювати наше серце, і це є чудо щоденне.

Спосіб Христового мислення приймемо тоді, коли приймемо Євхаристію.

Коли житимемо для інших, то будемо для них Євхаристією», - завершив Владика Димитрій.

Також в цей день єпарх Бучацький, Владика Димитрій (Григорак), нагородив декана Гусятинського о. Михайла Пилипіва набедреником з нагоди 60-річчя.

Вітаємо Вас о. Михайле! Нехай Ваше священиче служіння веде Вас і Божий люд до святості у ще міцнішій вірі і ревному служінні на многая і благая літа!

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 

 Великоднє послання 2016 р. Б. Владики Димитрія (Григорака), ЧСВВ, єпарха Бучацького УГКЦ

Останні новини

rozdumy-o-d-ra-myroslava-dumycha-nad-svjatom-voskresinnja-gnih-pasha-hrystova «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, що в гробах, життя дарував» (Тропар Пасхи). Дорогі брати і сестри! Віра та християнське...
katedralnyj-sobor-verh-app-petra-i-pavla-rozporjadok-bogosluzhinНеділя Пасхи. Воскресіння Христове. Великдень(28 квітня) 24.00 – Архиєрейська Божественна Літургія10.00 – Божественна Літургія Світлий понеділок (29...
rozporjadok-bogosluzhinНеділя Пасхи. Воскресіння ХристовеВеликдень(28 квітня) 24.00 – Архиєрейська Божественна Літургія 10.00 – Божественна Літургія   Світлий...
2019-04-13-20-44-54 Школа читання Святого Письма при Катедральному Соборі Верховних Апп. Петра і Павла м. Чортків, що діє з 2016 р. Б, закінчила читання другої книги Біблії...
katedralnyj-sobor-verh-app-petra-i-pavla-rozporjadok-bogosluzhin ІV-та неділя Великого посту,БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ (7 квітня) 8.00 – Утреня 9.15 – Вервиця 10.00 –...

Карта Єпархії

 

< червня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting