Бучацька Єпархія УГКЦ Головна

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Не кажемо, брате, прощай, а до побачення в небі!»,-Владика Тарас Сеньків - єпарх Стрийський Друк e-mail

«Не кажемо, брате, прощай, а до побачення в небі!»,-Владика Тарас Сеньків - єпарх Стрийський

Чин ієрейського Парастасу за упокій душі отця Миколи Малого молилися три єпископи: Митрополит Тернопільсько-Зборівський Владика Василій (Семенюк), Владика Тарас (Сеньків) - єпарх Стрийський та Владика Димитрій (Григорак) - єпарх Бучацький разом з духовенством, рідними, друзями та мирянами.

Зі словом співчуття до родини та присутніх звернувся Владика Тарас Сеньків, який. з Божої волі, розпізнав покликання до священства у отця Миколи Малого в юності, ще у 1989 році. Певний період часу, у часи виходу з підпілля УГКЦ, вони разом підіймали дух вірних греко-католиків там, де кликав Господь. А потім о. Микола вступив до Івано-Франківської Духовної Семінарії. Проте, єпископ згадував, як часто спілкувалися і говорили про глибокі духовні речі.

«Сьогодні отець Микола зібрав нас разом і проповідує, і це є його найкраща з усіх проповідей про вічне життя. У молитві, яку ми щойно творили, є ціла наука Церкви про смерть і воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.

Христос своєю смертю скасував владу смерті. У житті практикуючого християнина смерть втрачає силу. Смерть не повинна витискати на очі сльози розпачу, а радше сльози покаяння», - зауважив проповідник.

«Дозвольте сьогодні казати: «Не прощай, а до побачення, брате, у небі!».

«Дякую всім тим, хто супроводжував отця Миколу у моменти хвороби, був для нього опорою, розрадою, підтримкою, священникам, які кожного дня привозили отцю Святе Причастя.

Вручаєм отця Миколу в Боже Милосердя, нехай Той, в чиє ім’я він в Таїнстві Сповіді так багато прощав, сьогодні простить і йому всі його свідомі і несвідомі прогрішення.

Молімося за отця , а він буде молитися за нас, щоб і ми могли в Бозі відійти так, як він», - завершив єпископ.

16032004

Митрополит Василій (Семенюк), звертаючись до присутніх, сказав: «Від нас відійшов о. Микола. Ревний і добродушний священник, патріот, завжди був веселий, жартівливий. Його покликав Господь Бог. «Блаженні ті, що вмирають у Господі, бо добрі діла йдуть за ними», є на гробі одного отця у Львові, але так можна сказати і про нашого о. Миколу.

Скільки душ отець Микола привів до Господа, скільки відправив Святих Літургій, скільки ним було уділено Святих Таїнств ! Будемо мати заступника в небі».

Також Митрополит щиро подякував племінниці отця Миколи Малого – Лілі Музичці : «Дякую тобі, пані Лілю! Ти щиро і беззаперечно, самовіддано служила отцю Миколі, як рідна мама. Молилася за зменшення Його болю і страждання. Ліля нам показала правдивий приклад, як треба служити рідним до останньої хвилини і невтомно чувати над тілом і над душею. Дякую!».

Після чину Парастасу священники, почергово, біля тіла покійного, молилися цілу ніч , читали Псалтир, Слово Боже.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

 

Останні новини

rozdumy-o-d-ra-myroslava-dumycha-nad-svjatom-voskresinnja-gnih-pasha-hrystova «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, що в гробах, життя дарував» (Тропар Пасхи). Дорогі брати і сестри! Віра та християнське...
katedralnyj-sobor-verh-app-petra-i-pavla-rozporjadok-bogosluzhinНеділя Пасхи. Воскресіння Христове. Великдень(28 квітня) 24.00 – Архиєрейська Божественна Літургія10.00 – Божественна Літургія Світлий понеділок (29...
rozporjadok-bogosluzhinНеділя Пасхи. Воскресіння ХристовеВеликдень(28 квітня) 24.00 – Архиєрейська Божественна Літургія 10.00 – Божественна Літургія   Світлий...
2019-04-13-20-44-54 Школа читання Святого Письма при Катедральному Соборі Верховних Апп. Петра і Павла м. Чортків, що діє з 2016 р. Б, закінчила читання другої книги Біблії...
katedralnyj-sobor-verh-app-petra-i-pavla-rozporjadok-bogosluzhin ІV-та неділя Великого посту,БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ (7 квітня) 8.00 – Утреня 9.15 – Вервиця 10.00 –...

Карта Єпархії

 

< березня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting