Бучацька Єпархія УГКЦ Головна

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Архиєрейські відвідини с. Новоставці Друк e-mail

Архиєрейські відвідини с. Новоставці

4 лютого 2018 р. Б. в Неділю Блудного Сина Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ з душпастирським візитом відвідав парафію Святого апостола Томи с. Новоставці Бучацького деканату.

Перед храмом Єпарха Бучацького зустрічала святошна громада та настоятель о. Іван Гнилиця, який запросив Єпископа очолити Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні деканального духовенства та освятити іконостас.

В часі проповіді Владика Дмитро розважав з вірними над притчею про блудного сина: «Батько блудного сина любить своїх синів без жодної умови, без жодних діл і заслуг, він просто їх любить бо вони його сини, не за щось, а тому, що вони є…».

«Сини любили батька за щось, один за гроші, інший за майбутню винагороду, за майно, яке їм залишиться після смерті батька. У цьому є різниця, між справжньою любов’ю і її замінниками», - продовжив Єпископ.

«Справжнє щастя тільки в Бозі, бо поза Богом щастя немає. Тільки Бог є самим щастям, Він є всяким добром. Бідні і нещасні є ті люди, які шукають щастя і щасливої долі поза Богом, але Бог хоче щоби всі спасалися без винятку…», - підсумував Архиєрей.

Також цього дня Преосвященний Владика Дмитро уділив ієрейські свячення дияконам Володимиру Денису та Андрію Панікаревичу.

Насамкінець Божественної Літургії Владика Дмитро висловив слова вдячності отцю-настоятелю та громаді та відзначив найактивніших жертводавців подячними грамотами. Відтак лунало «многоліття» та духовний гімн України «Боже, Великий, Єдиний».

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 

Останні новини

rozporjadok-bogosluzhinНеділя сиропусна, прощення. Св. мч. Агафії(18 лютого) 8.00 – Утреня 9.15 – Вервиця10.00 – Божественна Літургія, чин всепрощення 13.00 – Божественна...
rozdumy-o-d-ra-myroslava-dumycha-na-nedilju-syropusnu-proshchennja-mt-6-14-21 «Ти ж, коли постиш, намасти свою голову й умий своє обличчя,щоб не показати людям, що ти постиш, але Отцеві твоєму»(Мт. 6, 17-18) Слава Ісусу...
rozdumy-o-d-ra-myroslava-dumycha-na-stritennja-gnih- Радуйся, благодатна Богородице Діво, бо з Тебе засяло Сонце правди – Христос Бог наш, що просвічує тих, що в темряві. Веселися й Ти, старче праведний,...
kalendar-socialnogo-sluzhinnjaСічень 1 січня Всесвітній день миру / День молитви про мир (World Day of Peace)Друга неділя січня Всесвітній день мігрантів та біженців, установлений...

Карта Єпархії

 

< лютого 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting