Бучацька Єпархія УГКЦ Головна

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Різдвяна просфора в Бучачі Друк e-mail

Різдвяна просфора в Бучачі

28 січня 2018 р. Б., в неділю Митаря і Фарисея, Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ - Правлячий Архиєрей Бучацької Єпархії УГКЦ відвідав Прокатедральний собор Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Бучача, де очолив Архиєрейську Божественну Літургію та прийняв участь в Різдвяній просфорі.

Перед храмом Архиєрея зустріла численна громада, молодь та о. Зиновій Войтюк – адміністратор Прокатедрального собору. Після зустрічі розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Владика Дмитро у співслужінні: о. Зиновія Войтюка – адміністратора собору та декана Бучацького і о. Володимира Гнилиці – сотрудника.

В часі проповіді Преосвященний Владика роздумував з вірними над постатями митаря і фарисея в недільному євангельському уривку. «У цій притчі Господь не оправдує фарисея, але оправдує митаря – грішника, де тут логіка? Фарисей закон виконував і вийшов неоправданий, а митар закон не виконував, і вийшов з храму оправданим. Де тут справедливість?», - роздумував Єпископ.

«Господь дивиться не тільки на наші діла зовнішні, Він дивиться на наше серце і душу. Чому ми робимо ті діла? Яка мотивація і який намір добрих діл? З якою метою ми це все робимо?», - продовжив Владика Дмитро.

«Виявилося, що фарисей це все робив на показ, він жив правильно, робив добро, але робив це не на славу Божу, не для того, щоб допомогти іншим, а на свою славу. Фарисей мав себе за щось велика, мав гординю, а Бог гордим противиться», - підсумував Єпарх Бучацький.

Також цього дня Владика Дмитро уділив ієрейські свячення диякону Володимиру Дрозді – випускнику ІФДС та Папського інститут Івана Павла ІІ в Римі.

По завершенні Божественної Літургії розпочалася спільна Різдвяна просфора, в якій прийняло участь понад 70 осіб, серед яких були: воїни АТО, діти сироти, родичі та близькі полеглих за волю і свободу України, волонтери та представники місцевої влади.

В часі «просфори» учасники мали змогу спільно поколядувати та послухати виступи артистів і музичних колективів, які прибули із Івано-Франківська та місцевих Бучацьких, а також наживо переглянути візит Святішого Отця Франциска до Собору Святої Софії в Римі.

На завершення «просфори» Владика Дмитро висловив слова вдячності всім організаторам, а особливо о. Володимиру Гнилиці, якому вдалося зреалізувати таке грандіозне дійство.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 

Останні новини

rozporjadok-bogosluzhin12-та неділя по Зісланні Святого Духа. Святе Преображення ГНІХ(19 серпня) 8.00 – Утреня9.30 – Вервиця10.00 – Божественна Літургія, освячення фруктів...
rozdumy-o-d-ra-myroslava-dumycha-na-preobrazhennja-gnih-mt-17-1-9«Іди за Ісусом Христом, і багато підуть за тобою!» Дорогі у Христі! Сьогодні ми згадуємо подію Преображення Господнього . В цей день ми ніби самі...
rozporjadok-bogosluzhin11-та неділя по Зісланні Святого Духа. Св. ап. Сили й Силуана і тих, що з ними (12 серпня) 8.00 – Утреня 9.30 – Вервиця10.00 – Божественна Літургія 13.00...
rozdumy-o-d-ra-myroslava-dumycha-na-4-tu-nedilju-po-zislanni-svjatogo-duha «Іди, хай тобі станеться за твоєю вірою»(Мт. 8, 13). Слава Ісусу Христу! Дорогі у Христі! Сьогоднішня Євангелія змальовує нам зустріч римського...
rozporjadok-bogosluzhin 4-та неділя по Зісланні Святого Духа. Св. ап. Вартоломея і Варнави (24 червня) 8.00 – Утреня 9.30 – Вервиця10.00 – Божественна Літургія13.00 –...

Карта Єпархії

 

< лютого 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting