Бучацька Єпархія УГКЦ Головна

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Різдвяна просфора в Бучачі Друк e-mail

Різдвяна просфора в Бучачі

28 січня 2018 р. Б., в неділю Митаря і Фарисея, Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ - Правлячий Архиєрей Бучацької Єпархії УГКЦ відвідав Прокатедральний собор Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Бучача, де очолив Архиєрейську Божественну Літургію та прийняв участь в Різдвяній просфорі.

Перед храмом Архиєрея зустріла численна громада, молодь та о. Зиновій Войтюк – адміністратор Прокатедрального собору. Після зустрічі розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Владика Дмитро у співслужінні: о. Зиновія Войтюка – адміністратора собору та декана Бучацького і о. Володимира Гнилиці – сотрудника.

В часі проповіді Преосвященний Владика роздумував з вірними над постатями митаря і фарисея в недільному євангельському уривку. «У цій притчі Господь не оправдує фарисея, але оправдує митаря – грішника, де тут логіка? Фарисей закон виконував і вийшов неоправданий, а митар закон не виконував, і вийшов з храму оправданим. Де тут справедливість?», - роздумував Єпископ.

«Господь дивиться не тільки на наші діла зовнішні, Він дивиться на наше серце і душу. Чому ми робимо ті діла? Яка мотивація і який намір добрих діл? З якою метою ми це все робимо?», - продовжив Владика Дмитро.

«Виявилося, що фарисей це все робив на показ, він жив правильно, робив добро, але робив це не на славу Божу, не для того, щоб допомогти іншим, а на свою славу. Фарисей мав себе за щось велика, мав гординю, а Бог гордим противиться», - підсумував Єпарх Бучацький.

Також цього дня Владика Дмитро уділив ієрейські свячення диякону Володимиру Дрозді – випускнику ІФДС та Папського інститут Івана Павла ІІ в Римі.

По завершенні Божественної Літургії розпочалася спільна Різдвяна просфора, в якій прийняло участь понад 70 осіб, серед яких були: воїни АТО, діти сироти, родичі та близькі полеглих за волю і свободу України, волонтери та представники місцевої влади.

В часі «просфори» учасники мали змогу спільно поколядувати та послухати виступи артистів і музичних колективів, які прибули із Івано-Франківська та місцевих Бучацьких, а також наживо переглянути візит Святішого Отця Франциска до Собору Святої Софії в Римі.

На завершення «просфори» Владика Дмитро висловив слова вдячності всім організаторам, а особливо о. Володимиру Гнилиці, якому вдалося зреалізувати таке грандіозне дійство.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 

Останні новини

rozdumy-o-d-ra-myroslava-dumycha-nad-nedileju-sliponarodzhenogo «І поки я у світі – я світло світу»(Ів. 9, 5). Дорогі брати і сестри! Сьогоднішня неділя називається Неділя про сліпонародженого. Ми читали сьогодні...
rozporjadok-bogosluzhin 6-та неділя після Пасхи, сліпонародженого Св. Якова, брата св. Івана Богослова(13 травня) 8.00 – Утреня 9.30 – Вервиця10.00 – Божественна Літургія...
rozporjadok-bogosluzhin 5-та неділя після Пасхи, самарянки Св. влкмч., побідоносця і чудотворця Юрія (6 травня) 8.00 – Утреня 9.30 – Вервиця10.00 – Божественна Літургія 13.00...
rozdumy-o-d-ra-myroslava-dumycha-na-nedilju-rozslablenogo-iv-5-1-15 «Оце ти одужав – не гріши ж більше, аби що гірше тобі не сталося»(Ів. 5, 14). Дорогі у Христі! Сьогоднішнє святе Євангеліє розповідає нам про чудесне...
rozporjadok-bogosluzhin 4-та неділя після Пасхи, розслабленогоСв. мч. дів Агапії, Ірини й Хіонії(29 квітня) 8.00 – Утреня9.30 – Вервиця10.00 – Божественна Літургія13.00 –...

Карта Єпархії

 

< лютого 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting