Бучацька Єпархія УГКЦ Головна

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Стежками духовного подвигу Друк e-mail

Стежками духовного подвигу

10-11 червня 2017 р. з нагоди 150-ліття з дня народження блаженного священномученика Григорія Хомишина та 100-ліття з дня народження владики Софрона Дмитерка під духовним проводом екореферента Івано-Франківської архиєпархії о. Михайла Дзуля та ініціативи і сприяння Бюро УГКЦ з питань екології відбулася ековелопроща «Стежками духовного подвигу». 24-о прочан з Івано-Франківська віком від 12-52 років на дружньому до довкілля транспорті за два дні подолали відстань близько 150-ти кілометрів та мали змогу побувати в с. Бичківці, де народився владика С. Дмитерко і в с. Гадинківці – родинному селі блаженного священномученика Г. Хомишина.

Метою даної прощі окрім духовно-молитовного та фізичного «подвигу» було привернення уваги суспільства до екологічних проблем і підкреслення гострої необхідності конкретних дій для покращення стану природного довкілля.

Окрім цього, кожен прочанин жертвував цю прощу в своєму наміренні: хто за мир в Україні, хто за родину, хто за добрий вибір своєї половинки, хто за зміну ставлення людини до Богом створеного світу.

Відповідно до програми заходу паломники мали можливість на протязі першого дня помолитися Божественну Літургію в храмі Успіння Пресвятої Богородиці в смт. Коропець потім помилуватися незабутніми краєвидами Дністровського каньйону, насолоджуватися прекрасним співом пташок. Прибувши на ночівлю в Бучацький колегіум оо. Василіян, всі мали змогу помолитися та приклонилися до мощей двадцяти святих, в тому числі св. Папи Івана Павла ІІ і взяти участь в майстер-класі з фрізлайту.

Наступного дня велопрочани помолились Літургію у каплиці Преображення Господнього с. Бичківці з якого походить владика С. Дмитерко. По закінченню спільної молитви всі поспілкувалися з прихожанами та адміністратором о. Іваном Мельником. Після чого спільно з о. Михайлом Деревенчуком, референтом Бюро УГКЦ з питань екології Бучацької єпархії, який долучився до паломництва відвідали Скородинську ГЕС та цікаво провести час на узбережжі Серету.

Кінцевим пунктом велопрощі був храм Різдва Пресвятої Богородиці с. Гадинківці Копичинецького деканату де прочан зустрів та розповів багато цікавого про храм рідну місцевість та шляхетну постать бл. Григорія Хомишина о. декан Василь Квік.

Завершилась ековелопроща спільним молебнем до бл. Григорія Хомишина.

о. Михайло Деревенчук


 

Останні новини

rozporjadok-bogosluzhinНеділя сиропусна, прощення. Св. мч. Агафії(18 лютого) 8.00 – Утреня 9.15 – Вервиця10.00 – Божественна Літургія, чин всепрощення 13.00 – Божественна...
rozdumy-o-d-ra-myroslava-dumycha-na-nedilju-syropusnu-proshchennja-mt-6-14-21 «Ти ж, коли постиш, намасти свою голову й умий своє обличчя,щоб не показати людям, що ти постиш, але Отцеві твоєму»(Мт. 6, 17-18) Слава Ісусу...
rozdumy-o-d-ra-myroslava-dumycha-na-stritennja-gnih- Радуйся, благодатна Богородице Діво, бо з Тебе засяло Сонце правди – Христос Бог наш, що просвічує тих, що в темряві. Веселися й Ти, старче праведний,...
kalendar-socialnogo-sluzhinnjaСічень 1 січня Всесвітній день миру / День молитви про мир (World Day of Peace)Друга неділя січня Всесвітній день мігрантів та біженців, установлений...

Карта Єпархії

 

< червня 2017 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting