Бучацька Єпархія УГКЦ Головна

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Відбулася Перша Піша проща спільноти Матерів у молитві до Улашківської обителі Отців Василіян Друк e-mail

Відбулася Перша Піша проща спільноти Матерів у молитві до Улашківської обителі Отців Василіян

6-7 травня 2017 р. Б. відбулась Перша Піша проща спільноти Матерів у молитві до Улашківської обителі Отців Василіян. Вона була приурочена до сьомого єпархіального з’їзду спільноти Матерів у Молитві Бучацької єпархії.

Виходили з Чорткова від Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла. Духівник спільноти о. Степан Котик окропив прочан свяченою водою і ми рушили в дорогу. Погода нам сприяла: стояло лагідне сонечко і подував погідливий вітерець. Близько 100 осіб ішло пішою ходою з молитвою і піснями. Деякі спільноти долучались до нас дорогою.

Молитовна програма розпочалась в Улашківцях о 17:00 ми мали своє молитовне правило, вечірню, Службу Божу. Багато людей скористались можливістю приступити до Сповіді та Святого Причастя. Згадувались цьогорічні урочистості: 400 років Василіянського Чину, 100 років Фатімських об’явлень. Загалом прибуло до Улашківців близько 500 людей із 48 парафій, деякі матері були з дітками, були і чоловіки з нами.

День хилився до вечора. З останніми променями призахідного сонця отці посвятили воду у джерелі біля монастиря. Урочистість прикрашали фани і хоругви монастирського храму.

Далі у програмі була Хресна Дорога. Її стації розташовані на стрімкій стежці, що звивається по горі від села до монастиря. При світлі свічок молились священики, при світлі місяця йшли люди, намагаючись відтворити таємницю останньої найтемнішої ночі Господа нашого Ісуса Христа.

Потім у храмі була молитва на оздоровлення з виставленням Мощей св. Йоана Хрестителя і Животворящого Хреста Господнього. Під супровід співу і в тиші душевній люди прикладались до святих Чудотворних ікон св. Йоана Хрестителя і Матері Божої, до святих мощей, приступали до мирування.

Багато жінок свідчили, що незважаючи на велелюдність, почували глибокий внутрішній мир у цьому святому місці.

Горстка найстійкіших залишились на нічні чування у храмі. Мали молебень до Серця Ісусового разом із о. Севастьяном, молитви приватні і спілкування, а як нагороду - можливість досхочу помолитися перед святинями.

Проща завершилась ранковою Божественною Літургією. Ми дякуємо нашому духівнику о. Степану Котику з парафії Різдва св. Івана Хрестителя с. Котівка за його невтомну працю від самого ранку суботи і аж до закінчення Прощі. Вервиці, пісні, розмови з людьми дорогою, сповідь для прочан по прибутті до храму, священиче служіння до пізнього вечора і з раннього ранку! І все це в позитивному налаштуванні духу, в гарному настрої, щиро і доброзичливо! Дякую, отче, що Ви так раділи, побачивши, скільки людей прибуло на нашу Першу Пішу Прощу! Хай наші материнські молитви огортають вас захистом і охороною всіх небесних сил!

Дякуємо також ігуменові Улашківського монастиря о. Власію Фуцу та його монашій спільноті, які організували нам теплий прийом у своїй обителі, всім отцям-парохам, які прийшли чи приїхали разом зі своїми парафіянами!

Сподіваємось, що це гарний початок великої традиції нашої материнської спільноти Бучацької єпархії. Будемо раді, якщо своєю участю докладемось до доброї справи відродження давнього чудотворного місця!

Маємо у планах виготовлення хоругви для нашої спільноти. У наступній прощі вона би додала урочистості нашій ході. Для цієї цілі будуть використані пожертви, зібрані під час сьомого єпархіального з’їзду Матерів.

Відповідальна за організацію п. Оксана Пахольчак


 

Останні новини

rozdumy-o-d-ra-myroslava-dumycha-na-10-tu-nedilju-po-zislanni-svjatogo-duha-mt-17-14-23 «Ісус погрозив йому, і біс вийшов з хлопця;тож видужав юнак тієї ж миті» (Мт. 17, 18). Слава Ісусу Христу! Дорогі брати і сестри! Євангеліє цієї...
rozporjadok-bogosluzhin 10-та неділя після Зіслання Святого Духа. Передсвяття походу з чесним і животворящим Хрестом Господнім. Св. і праведного Євдокима(13 серпня) 8.00 –...
rozdumy-o-d-ra-myroslava-dumycha-na-8-mu-nedilju-po-zislanni-svjatogo-duha-mt-14-14-21 «Хліб наш насущний дай нам сьогодні»(Мт. 6, 11). Слава Ісусу Христу! Дорогі брати і сестри! Сьогоднішнє святе Євангеліє розповідає нам про помноження...
rozporjadok-bogosluzhin 8-ма неділя після Зіслання Святого Духа. Отців шести Вселенських Соборів. Св. влкмч. Мирини(30 липня) 8.00 – Утреня 9.30 – Вервиця10.00 – Божественна...
rozporjadok-bogosluzhin 6-та неділя після Зіслання Святого Духа. Прп. Антонія Печерського. Св. 45 мучеників, що в Нікополі Вірменському. Св. мч. Франциска, Мутія і Рафаїла –...

Карта Єпархії

 

< травня 2017 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting