Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Через свідчення віри богопосвячених осіб, Бог поширює пізнання себе», - Владика Димитрій Друк e-mail

«Через свідчення віри богопосвячених осіб, Бог поширює пізнання себе», - Владика Димитрій

На свято Пресвятої Родини, 8 січня 2021 р. Б., Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ відвідав сестер Згромадження Пресвятої Родини, що у м. Чорткові.

Під час Архиєрейської Святої Літургії, на проповіді, єпископ, наводячи приклад Пресвятої Родини, розважав над головним завданням родини в теперішньому часі: «Віра - це був основний захист Пресвятої Родини. Святий Йосип вірив, що Господь промовляє до нього. І це рятувало не тільки його, а й його сім'ю - Ісуса і Марію. Віра -це найкращий захист від усякого зла».

Далі владика продовжив: «Дар дарувати життя в природній спосіб, з Божої волі, є даний сім'ї, але дарувати життя в духовний спосіб є покликані ті, які покликані до монашества. Монаші спільноти живуть вірою і є прикладом для багатьох. Через їхнє свідчення віри Бог поширює пізнання себе для тих, хто його ще не пізнав. Без дару віри людське життя буде змарноване».

«Через свідчення віри богопосвячених осіб, Бог поширює пізнання себе», - Владика Димитрій

«Богопосвячені особи дуже добре знають, що те, що пропонує Господь, їх не обмежує, а дає ще більше можливостей його любити і бути щасливим», - підкреслив єпарх Бучацький.

Після Літургії Владика Димитрій ще раз привітав сестер з святом, подякував за їхнє служіння у Бучацький єпархії та побажав їм жити вірою.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting