Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Євхаристія є джерелом і вершиною нашого християнського життя», - владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький УГКЦ Друк e-mail

«Євхаристія є джерелом і вершиною нашого християнського життя», - владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький УГКЦ

21 червня 2020 р. Б. в храмі святих чудотворців і безсрібників Косми і Дам'яна в с. Ридодуби Владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький, очолив Святу Літургію та уділив Святу Тайну Священства отцю диякону Андрію Магасу.

Звертаючись до вірних, владика сказав: «Євхаристія - це є сам Господь, який дається нам як пожива. Кожен раз, коли священник підчас Святої Літургії перемінює хліб на Господнє Тіло і вино на Господню Кров, то це не є чимось символічним. Це реально присутній між нами сам Бог, який у такий спосіб забажав залишитися з нами і замешкати в наших серцях».

Далі єпископ продовжив: «Євхаристія є джерелом і вершиною нашого християнського життя. Маємо розуміти, що життя вічне починається вже тут і тепер. Ісус себе залишив між нами, щоб перемінювати кожного з нас. Бажаю Вам і собі дозволяти щодня Ісусові нас перемінювати».

Також владика щиро привітав нововисвяченого священника та побажав бути ревним робітником у винограднику Христовому, йдучи дорогою святості. Подякував батькам о. А. Магаса за те, що благословили сина на священичу дорогу.

Після Святої Літургії єпископ освятив Хресну Дорогу і дві фігури Ісуса Христа на території парафії.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting