Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Бажаю Вам жити життям євхаристійним, щоб осягнути життя вічне», - Владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький УГКЦ Друк e-mail

«Бажаю Вам жити життям євхаристійним, щоб осягнути життя вічне», - Владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький УГКЦ

У свято торжественного поклоніння пречистим Тайнам Тіла і Крови Господа нашого Ісуса Христа, 18 червня 2020 р. Б. у Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові Владика Дмитрій (Григорак), єпарх Бучацький, звертаючись до дітей, з нагоди їх Урочистого Святого Причастя, до їхніх батьків та вірних сказав: «Сьогоднішнє свято знову нам нагадує, що Євхаристія - це є сам Господь, який дається нам як пожива.

Переміна хліба на Господнє Тіло і вина на Господню Кров не є символічним.

Ісус має дві природи людську і Божу, кажучи: «Їжте моє тіло і пийте мою кров...», запрошує нас до беззаперечної і чистої віри. Багато відійшло після цих слів. «Хто не буде їсти мого тіла... не матиме життя в собі», - далі вчить Ісус. Тут мова йде про життя вічне.

Ми приймаємо його життя, стаємо його дітьми, він у нас перебуває, а ми у ньому, завдяки Євхаристії».

Далі єпископ до дітей промовив: «Сьогодні ви, дорогі діточки, відрікалися від злого духа і єдналися з Христом. Євхаристія є джерелом і вершиною християнського життя. Це життя вічне починається вже тут і тепер. Ісус себе залишив між нами, щоб нас перемінювати. Бутьте уважні до слів Ісуса!».

«Ісус у Євхаристії вчить нас жити для інших, дарувати себе і свою любов нашим ближнім. Чому Бог став, як їжа? Це його воля. Це його спосіб життя , жити для інших, коштом себе.

Зло, гріх нас знищує, а Христос у Євхаристії заново нас оживляє, даючи себе всеціло.

Бажаю всім нам, а особливо нашим діточками, жити для інших. Бути як Ісус. Євхаристія - це школа життя з Ісусом. Без Євхаристії навчитися жити з Ісусом неможливо.

Бажаю Вам жити життям євхаристійним, щоб осягнути життя вічне», - завершив Владика Димитрій.

Після Архиєрейської Літургії батьки щиро подякували владиці Димитрію та отцям за добру та мудру науку для їхніх дітей.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting