Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Вже прийшов час повертатися до живої участі у Святій Літургії», - Владика Димитрій, єпарх Бучацький Друк e-mail

10062004

В понеділок, 8 червня 2020 р.Б., в день Святого Духа, Владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький, очолив Святу Літургію у Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові.

Звертаючись до вірних, владика сказав: «Немає іншої вічності крім Бога. Бог є наш батько і є безмежною любов‘ю. Бог створив нас, щоб ми відчули і увійшли в цю любов.

Гріх розриває зв‘язок з Богом і Церква Христова - це і є відповідь Бога на гріх людини.

Церква - це спільність людей з Богом, це є засіб, який повертає нас до першої єдності з Богом. Церква - це є школа на нашій дорозі терпінь і страждань. Бог нас перемінює саме в Церкві, готуючи до вічності.

Божа воля є дією, а наміром цієї дії - є спасіння людей».

Далі єпископ продовжив: «Бог хоче, щоб ми увійшли і були щасливі у ним створеній спільноті, яка називається Церквою.

Ми є вінцем творіння Бога. Бог через нас перемінює цей світ. Що ми даємо цьому світові, як християни? Кожен із нас що дає? Зараз стараються розмити основи і підвалини Церкви, але «пекельні ворота її не удалять».

10062003

Архипастирське служіння здійснюється у Церкві через священнників, єпископів, Святішого отця Папу Римського. Священник у Церкві має дар освячувати, навчати і провадити до вічності. Центром нашого життя є Господь, який служить нам у Церкві через своїх священників, вчить нас як ми маємо жити євхаристійно, для інших».

Також владика подякував вірним за те, що в часі карантину були послушні і слухали Святу Літургію вдома, онлайн, але також наголосив, що вже прийшов час повертатися до живої участі у Святій Літургії.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting