Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
“Ісус Христос - не просто людина”, - Вл. Дмитро Друк e-mail

17 03 19 1

У Першу Неділю Великого Посту, 17 березня 2019 р.Б., Вл. Дмитро (Григорак) відвідав парафію УГКЦ у м. Білефельд, Німеччина.

Єпарх Бучацький молився спілну Божественну Архиєрейську Літургію із протосинкелом, Апостольського екзархату у Німеччині та Скандинавії, о. Мироном Мольчком, на парафії Пресв. Богородиці неустанної помочі.

“Великий піст, для нас, християн, є часом призадуми. Призадуми над тим, хто ми є, що важливіше, ким для нас є Бог. Він став людиною, будучи Богом. Ми це чудово знаємо, цим, нас вже не здивуєш; але що це нам дає? Правда про Бога є надзвичайно важливою, бо ми завжди хочемо рівнятись на когось більшого від нас. Якщо Бог є жорстокий і караючий, тоді і людина буде такою, але Бог є любов і тільки любов, і все, що він робить випливає із любові до людини. Особи, які творили історію, зазвичай не вірили в Бога, проте, чудово розуміли, що Бог є. Одним із таких прикладів є Наполеон Бонапарт: “Ісус Христос - це не просто людина! Олександ Македонський, Карл Велики, я, заснували великі імперії, але на чому вони були засновані? На силі, коли Христос побудував все на любові. Його люди, були готові віддати за нього життя в будь-який момент”.

Питання, які ми повинні собі задавати, ким є я, ким для мене є Бог і чого я хочу, для чого я живу. Якщо наші відповіді будуть відповідні до любові Христа, навколо нас все зміниться”, - , - наголосив Владика Дмитро у своїй проповіді.

Хотілось б додати, що у спільній молитві взяло участь близько 30 осіб.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting