Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Соціальне підприємництво, як ключ до успіху бізнесу в сільських громадах Друк e-mail

19 10 18 1

19 жовтня у приміщенні єпархіяльного управління Бучацької єпархії, у рамках проекту Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громад на місцевому рівні, відбувся тренінг, із Зеновієм Свередою, доктором соціальної економіки, президентом Українського Кооперативного Альянсу.

У цьому тренінгу, взяли участь представники усіх одинадцяти парафій, залучених до проекту Активізації Соціального служіння на парафіях та громадах. Треніг концентрувався навколо практичного втілення однієї із складових програми «Жива Парафія» - управління дарами. Активізація соціального підприємництва, презентація реального соціального бізнесу в сільських громадах, теми, які були розглянуті п. Зеновієм.
У даній зустрічі окрім голови комісії у справах мирян Бучацької єпархії УГКЦ, Ольги Росляк, в тренінгу взяв участь Владика Дмитро (Григорак), Єпарх Бучацький.
На завершення робочого дня, п. Зеновій мав зустріч із місцевими підприємцями, яким презентував стратегію розвитку соціального підприємництва та розвитку громад.

Прес-центр Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting