Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Свято Незалежності України –це є дар свободи, який дав нам Господь», - владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ - Єпарх Бучацький Друк e-mail

«Свято Незалежності України –це є дар свободи, який дав нам Господь», - владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ - Єпарх Бучацький

На свято Незалежності України, 24 серпня 2018 р. Б., владика Димитрій очолив Архиєрейську Божественну Літургію в Катедральному храмі Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові. Відтак, вірні на чолі з Єпископом вирушили до пам’ятного хреста воїнам Небесної Сотні.

Після молебню до Христа Чоловіколюбця владика привітав всіх присутніх з великим святом для кожного українця, зокрема наголосив на чесноті надії, яка є необхідна нам в нелегкому часі випробувань. «В нас є Держава, є військо, але ще треба багато чого досягнути, щоб отримати остаточну перемогу. Саме тут потрібно надії, яка не вмирає. Без надії не зможемо будувати Україну, ні зберегти те, що передали нам наші батьки».

«Часто мене запитують, чи можна в цей день працювати, бо це державне, а не релігійне свято. А я кажу вам, що не варто в цей день працювати, бо сьогодні ми маємо пошанувати дар свободи, який дав нам Господь», - завершив єпарх Бучацький.

Вкінці представники влади поставили до пам’ятника квіти і всі разом заспівали духовний гімн України «Боже, Великий, Єдиний».

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting