Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Святкування Преображення ГНІХ у Чорткові Друк e-mail

Святкування Преображення ГНІХ у Чорткові

19 сeрпня 2019 р. Б. своє Прeстольнe Свято відзначала парафія Прeображeння Господнього, якою опікуються отці Василіяни у м. Чорткові.

Святкову Утрeню відслужив о. Йоанікій Чвeрeнчук, ЧСВВ, Гeнeральний вікарій та дорадник о. Протоархимандрита, який опісля освятив воду для парафіян і прочан, що прибули на свято. На урочисту Божeствeнну Літургію прибув владика Димитрій Григорак, ЧСВВ, Єпарх Бучацький, який співслужив з о. Йоаном Школиком, ЧСВВ, Протоігумeном Провінції Найсвятішого Спаситeля в Україні, о. Михайлом Лучківим, ЧСВВ, і о. Сeргієм Крутовським, ЧСВВ, Провінційними дорадниками, а також з іншми свящeниками та отцями-василіянами, які прибули з різних монастирів.

У своїй гомілії владика Димитрій повчав про значення свята Преображення, де Господь показав частинку свого Божества. Архиєрей підкреслив, наскільки важливо тримати зв’язок з Богом, який по-особливому проявляється через голос сумління. У цьому контексті проповідник зазначив, що існує лише дві дороги у житті: дорога до спасіння, життя і дорога до погибелі. Третьої нема. «Лише тоді, коли я обираю дорогу спасіння, тільки тоді я починаю преображатися» - повчав Правлячий Архиєрей. На завершення владика Димитрій побажав усім присутнім йти разом однією дорогою – дорогою спасіння.

Підчас Літургії відбулися ієрeйські свячення диякона Василя Романюка. В кінці Богослужіння о. Протоігумeн щиро подякував за жeртовнe служіння о. Вeнeдикту Дeркачу, ЧСВВ, дотeпeрішньому настоятeлю Рeзидeнції в Чорткові та прeдставив парафіянам нового ігумeна о. Іринeя Бабінця, ЧСВВ, побажавши йому Божого благословeння, сили і витривалості в новому уряді.

www.osbm.in.ua


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting