Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Веселі канікули з Богом» у м. Підгайці Друк e-mail

15 07 18 1

Цьогорічний табір «Веселі канікули з Богом» у м. Підгайці при парафії Всіх Святих Українського Народу, який проходив на протязі 6-11 серпня 2018, був присвячений темі: «Молитва та Літургія».

Вже традиційно, діти мали можливість не тільки весело проводити час з аніматорами, танцювати банси, співати чи працювати у групках, або грати ігри, але і приймати участь в катехизаційних науках і бути на молитві Молебня, які були провадженні парохом о. Миколою Мидляком та о. Теодором Дяківим, разом із семінаристами ТВДС ім. Патріарха Й. Сліпого: Михайлом Мидляком та Едуардом Ваврушком. Як зазначалося швидше, духовний аспект дитячого табору зосереджувався на важливості молитви та Літургійного життя; головним мотивом було заохотити дітей щоденно молитися та краще розуміти значення і важливість не тільки Божественної літургії, але інших молитов добового кола.
Хочемо додати, що подібний захід був організований вже сьомий раз, масштаб якого зростає щорічно. У 2012 році його учасниками було близько 50 дітей і 10 аніматорів, а вже цього року його кількість сягнула понад 300 дітей, якими опікувалися 25 аніматорів. Дехто з них був аніматором вперше, і отримав безліч нових вражень та неоціненний досвід. Хоча такі аніматори, як Христина Руда, Наталя Мидляк, Михайло Мидляк, Настя Пельц, Іра Садовська, Денис Лаба, Неля Кидонь, Сніжанна Довгулич, Іра Романович, служать аніматорами більше 3-х років.
Окрім цього, табір із легкістю можна назвати екуменічним, тому що, як учасниками так і аніматорами були парафіяни Православної церкви Київського Патріархату Успіння Пресвятої Богородиці у м. Підгайці.
Табір закінчився в суботу 11 серпня подячною Службою Божою, міні-концертом, солодощами та бансами. «З нетерпінням чекаємо наступного року» та « чому так мало? Чому не два тижні?» - фрази, які доводилось чути найчастіше в останній день і які є свідченням дитячої любові та важливості подібних християнських ініціатив.

бр. Едуард Ваврушко
семінарист 5 курсу ТВДС


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting