Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Реколекції на парафії Вознесіння ГНІХ Друк e-mail

Реколекції на парафії Вознесіння ГНІХ

З 22.02.18 по 25.02.18 на парафії Вознесіння ГНІХ, в м. Чорткові відбулись великопісні реколекції, які з благословення Преосвященного Владики Димитрія (Григорака) – Правлячого Архиєрея Бучацької єпархії УГКЦ провадив о. Іван Шуфлат.

о. Іван Шуфлат нещодавно закінчив Папський Університет (PONTIFICIA UNIVERSITA URBANIANA) в Римі, за напрямком - Місіологія.

Згодом Владика Димитрій (Григорак) благословив створення Місійної групи Бучацької Єпархії УГКЦ з трьох священників, в яку входить і о. Іван. Покликанням цієї групи є катехизація, євангелізація, а також - місії-реколекції на території Бучацької Єпархії.

В перший день реколекцій отець розповідав про літургійну та приватну молитву в житті християнина, наголошуючи на тому, що дуже важливим у молитві є діалог із Господом. Потрібно виховувати у собі вміння не тільки говорити до Бога, але й слухати Його голос.

Цікавою і дуже повчальною була хресна дорога, де отець до кожної стації додавав актуальні проблеми сьогодення. Говорили про байдужість, про різного роду залежності – ігроманія, наркоманія, алкоголізм.

Не зміг о. Іван оминути розмов про сім’ю та збереження у ній християнських цінностей, а також проблеми та помилки батьків у вихованні дітей, які в майбутньму стають обличчям і душею нашого суспільства. Дуже важливим є прививати дітям любов до храму Божого ще з малечку, приводити їх на Богослужіння, піклуватися про духовний світ дитини, щоб уникнути багатьох проблем у майбутньому.

Говорили й про суспільне життя сучасного християнина, про активну участь в житті міста, країни. Потрібно будувати міцну державу, яка б будувалася на християнських засадах – любові, милосердя, співпереживання.

Отець Іван за ці 4 дні перебування на парафії Вознесіння ГНІХ зачіпив найактуальніші проблеми сьогодення, поділився із вірянами духовними порадами. Ці бесіди виявились настільки теплими і душевними, що кожної наступної реколекції кількість бажаючих послухати отця збільшувалася. Та збільшилася не лише кількість відвідувань Богослужінь, але й кількість бажаючих приступити до Св. Сповіді та Св. Причастя, що свідчить про наступне – о. Іван зміг доторкнутися своїм словом до сердець присутніх. Своїми повчаннями і розповідями отець підкріпив дух кожного парафіянина на час Великого Посту.


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting