Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Який він сучасний вчитель християнської етики?» Друк e-mail

 «Який він сучасний вчитель християнської етики?»

27 лютого 2018 року Божого в місті Чорткові у приміщенні єпархіального управління Бучацької єпархії УГКЦ, відбулась чергова зустріч вчителів християнської етики, де були присутні вчителі і методисти із Заліщицького, Гусятинського, Борщівського та Чортківського районів.

Цього разу, зустріч була особлива, адже проходила у формі майстер-класу на тему «Який він сучасний вчитель християнської етики?», який ввела Світлана Михайлівна Попель, вчитель математики та інформатики Вишнівчицької школи І-ІІІ Теребовлянського району. Світлана Михайлівна, вчитель новатор, блоґер, призер українських та європейських конкурсів, а найголовніше вона відноситься до категорії вчителів, які надихають та дійсно щедро діляться здобутим досвідом та вміннями у світлі християнських цінностей. «Комп’ютер вчителеві в поміч» - саме ж такий меседж доносила Світлана Михайлівна, адже залучення комп’ютерних технологій у ході уроку - це цікаво, потрібно, креативно та сучасно. Завдяки, новітнім освітнім програмам, які є доступні в Інтернет мережі, кожен вчитель, не маючи попереднього досвіду в комп’ютерні галузі, може створити кросворди, квести, відео ролики, які сприяють візуальному сприйняттю учня. Також, вона продемонструвала ресурси, в яких може працювати будь – який вчитель, та застосовувати їх на своїх уроках, а більше давати їх дітям на домашнє опрацювання. На завершення, Світлана Михайлівна поділилась, що «не вважливо, яку ти вивчав галузь, який викладаєш предмет, найважливіше досвідчити Бога у своєму житті, і це зуміти донести дітям, бо найголовнішою наукою є наука Ісуса Христа».

 «Який він сучасний вчитель християнської етики?»

Щиро висловлюємо подяку лектору Світлані Михайлівні та усім присутнім освітянам. Бажаємо натхнення розвиватись та творити найкращі свої ж майстер - класи для дітей на уроках християнської етики.

Внизу, за покликанням блог Світлани Михайлівної Попель "Творчий учитель", де знаходяться рекомендації, щодо інтерактивних методів на уроках християнської етики і не тільки.

Блог: http://popsm1.blogspot.com

Модератор зустрічі та викладач
Чортківської дяківсько-катехитичної академії імені свщмч. Григорія Хомишина
Олександра Батицька

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting