Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Господь у своєму провидінні завжди пам’ятає і піклується про кожне своє створіння Друк e-mail

Господь у своєму провидінні завжди пам’ятає і піклується про кожне своє створіння

14 березня 2017 р. Б. на запрошення голови комісії у справах здоров’я і душпастирства о. Павла Вандяка з Великопосною ініціативою «Екологічне навернення для порятунку створіння» в Чортківську центральну районну комунальну поліклініку завітав отець Михайло Деревенчук - референт Бюро УГКЦ з питань екології Бучацької єпархії.

Розпочалося усе з молебню за недужих, після якого було також відслужено Божественну Літургію. В рамках богослужіння під час проповіді о. Михайло звернувся до присутніх щоб зосередити їхню увагу на декількох важливих проблемах сьогодення. Зокрема на потребі кардинального навернення до Бога, акцентуючи на тому, що завдяки Третій Особі Божі – Святому Духові та Його Дарам ми можемо досягнути преображення і порятунку Богом створеного світу.

Також 17 березня відбулась наступна зустріч, у рамках Великопосної ініціативи «Екологічне навернення для порятунку створіння», яка пройшла у Тереторіальному центрі соціального обслуговування Чортківського району с. Пробіжна. У співпраці з волонтерами Катедрального Собору Верховних Апп. Петра і Павла м. Чортків о. Михайло відвідав людей похилого віку, які так потребують опіки не тільки фізичної, але й духовної. Саме тому завдяки небайдужим людям із закордону всі присутні змогли відчути ніжну опіку та присутність Отця Небесного і усвідомити той факт, що Господь у своєму провидінні завжди пам’ятає і піклується про кожне своє створіння.


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting