Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
На Святвечір в єпархіальному управлінні було багато гостей Друк e-mail

На Святвечір в єпархіальному управлінні було багато гостей

В Навечір’я Різдва Христового Преосвященний Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ - Єпарх Бучацький разом з представниками влади розділив спільну Різдвяну просфору з потребуючими, яким бракує родинного тепла та тими, які щороку знаходять різдвяний затишок у стінах єпархіального управління Бучацької єпархії.

Також у Святій вечері прийняли участь люди з східної України, самотні, діти з особливими потребами.

Щедрий стіл на Святвечір відбувся завдяки сприянню та допомозі небайдужих до чужої біди людей, які розуміють та вміють відчувати потреби ближніх.

Слід зауважити, що перед тим, як сісти до Святої вечері, представники влади на чолі з депутатом Верховної Ради п. Олегом Барною та очільником Тернопільської області п. Степаном Барною відвідали «Дім милосердя», в якому розвиваються вже понад 50 дітей-інвалідів. Цей добрий жест став нагодою ознайомитися із діяльністю даного закладу та дізнатися, які плани має Бучацька єпархія на майбутнє.

Вітаючи з Різдвом Христовим, владика Димитрій побажав усім миру, Божого благословення та смачної куті.

Насамкінець Святвечора діти із родинного дому «Введення в храм Пресвятої Богородиці», якими опікуються сестри-мироносиці, подарували для присутніх віночок різдвяних колядок та щирих побажань.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting