Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Посвячення Хресної Дороги в с. Ягільниця Друк e-mail

Посвячення Хресної Дороги в с. Ягільниця

Святу Літургію з нагоди посвячення Хресної Дороги в с. Ягільниця 25 вересня 2016 р. Б. очолив преосвященний владика Димитрій (Григорак) - правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ, у співслужінні духовенства єпархії.

У євангельській проповіді єпископ наголосив на ласці Божій, яка є конче потрібна для нашого спасіння. «У сьогоднішньому Божому Слові весільна одіж - це і є та ласка Божа, яку Господь дає нам через Святі Тайни, молитву і добрі діла. Колись, коли проста і бідна людина була запрошена на царський бенкет, то цар давав їй перед тим одяг. Але буває, що людина відкидає одяг, який пропонує цар і в даному випадку вона є засуджена. І не злий дух, а ми самі заважаємо собі ввійти в Царство Боже. Тому стараймося носити одяг життя і радості, а не одяг смерті, який накидаємо на себе, коли робимо гріх», - завершив єпископ.

Під час Святої Літургії відбулися священичі свячення диякона Ростислава Смірнова. На свято прибули родичі, ректор ІФДС –о. Олесь Будзяк, о. В. Шуляр - парох храму Воздвиження Чесного Хреста з м. Монастириська, звідки і походить нововисвячений неодружений священик.

Опісля відбулася, ще одна подія, яка вартує уваги. За добре і ревне служіння на парафії і в канцелярії Бучацької єпархії владика Димитрій нагородив о. Олега Ольховецького нагрудним хрестом з прикрасами, побажавши йому і надалі бути таким же ревним у самовідданій праці і послушним волі Божій для добра Церкви і спасіння людських душ.

Після Святої Літургії відбулося посвячення Хресної Дороги, яку пожертвували для парафії Воздвиження ГНІХ сім’я Василя і Галини Вислоцьких та сім’я Богдана і Галини Патриків. Досить актуальним є такий задум. Бо, як і Христос проходив Хресну Дорогу, так і сьогодні наш український народ проходить свою хресну дорогу, коли ворог зневажає нашу гідність і засягнув на нашу свободу. Ця Хресна Дорога завжди буде нагодою до призадуми, молитви та пригадуватиме всім поколінням цього села, що без терпіння немає воскресіння.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting