Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Священики управління Бучацької єпархії УГКЦ молилися за упокій спочилого о. Романа Шелепко в храмі Преображення Господнього м. Чортків Друк e-mail

13 листопада 2010 року о. Дмитро Григорак відслужив заупокійну Літургію в храмі Преображення Господнього м. Чортків за душу спочилого священика парафії о. Романа Шелепко. Він подякував вірянам, що разом зі своїм покійним священиком витривали у вірі та не піддавались на підступні діяння угрупування Догнала.

«Нам слід подякувати Богові, а також вірянам цієї парафії за молитви і підтримку, якою був оточений отець Роман за життя, – сказав о. Дмитро Григорак у проповіді під час Літургії. Покійний зрікався будь-яких урядів, які йому накидали так звані підгорецькі монахи, що й самі законно не посідали присвоєних собі урядів єпископів. З Божої ласки о. Роман витримав у Католицькій Церкві до кінця».

Після Літургії о. Дмитро Григорак представив нового душпастиря парафії о. Андрія Лемчука. Співслужителями Літургії також були Судовий Вікарій о. мітрат Іван Сеньків та синкел у справах мирян о. Володимир Заболотний.

Прес-центр Бучацької єпархії УГКЦ

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting