Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Упокоївся у Бозі о. Роман Василь Шелепко Друк e-mail

4 листопада по дорозі до храму раптово відійшов у вічність священноєрей Роман Василь Шелепко. Діагноз, який встановила лікарська експертиза – обширний інфаркт. 5 листопада відбулося прощання парафіян храму Преображення Господнього у м. Чорткові зі своїм парохом. Наступного дня  у м. Бучач відбувся чин похорону, який відслужили синкели Бучацької єпархії о. мітрат Іван Сеньків, о. Володимир Заболотний та численні священики Бучацької єпархії.

Попри усі наклепи та обман прибічників «групи Догнала», о. Роман завжди був вірний Апостольському Престолу та єрархії  УГКЦ до останього дня свого життя. І як було сказано у прощальному слові о. мітрата Івана Сеньківа, що: «Отець Роман помер в лоні Католицької Церкви» (Див. додаток).

Апостольський Адміністратор високопреподобний о. Дмитро Григорак, ЧСВВ, Єпархіальна курія, отці-декани, Пресвітерська рада, Колегія єпархіальних радників, духовенство, монашество та всі вірні Бучацької єпархії щиро висловлюють співчуття батькам, родині, близьким та парафіянам з приводу смерті о. Романа Василя Шелепко.

Вічная йому пам’ять!

Прес-центр
Бучацької єпархії УГКЦ

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting