Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Хіба можемо сумувати, коли о. Григорій перейшов до місця, де немає смутку і печалі?», - Владика Іриней Білик, ЧСВВ Друк e-mail

«Хіба можемо сумувати, коли о. Григорій перейшов до місця, де немає смутку і печалі?», - Владика Іриней Білик, ЧСВВ

Священичий парастас за упокій душі митрофорного протоієрея отця Григорія Полоза очолив Преосвященний Владика Іриней (Білик), ЧСВВ - Єпископ Канонік Римської Папської Базиліки Santa Maria Maggiore у співслужінні священнослужителів Бучацької єпархії УГКЦ.

Звертаючись до присутніх, Владика Іриней сказав: «Хіба можемо сумувати, коли Він перейшов до місця квітучого, до місця світлого, де немає смутку і печалі? Найкращим спогадом для о. Григорія буде, коли будемо Його вшановувати в Його ревності в служінні родині, Церкві, Україні, зокрема Бучацькій єпархії, особливо в часах її встановлення і випробування».

Далі єпископ продовжив: «Отець Григорій був добрим чоловіком для своєї дружини, добрим батьком для своїх дітей і внуків. Але, найважливіше, Він був ревним священником і для цього старався служити у відповідальності перед Богом, Церквою і народом».

«Сьогодні ми творимо молитву пам’яті, молитву любові, щоб Господь Бог упокоїв Його душу, де є світло лиця Божого», - завершив Владика Іриней (Білик).

Отець Володимир Заболотний, протосинкел Бучацької єпархії УГКЦ передав щирі співчуття родині покійного священника від Владики Димитрія (Григорака) - єпарха Бучацького.

А також повідомив, що похорон митрофорного протоієрея отця Григорія Полоза розпочнеться в суботу, 29 серпня 2020 р.Б. о 12:00 год. в с. Орішківці і завершиться в родинному селі Раштівці, Гусятинського району.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting