Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
ЯК ЖИТИ ВІРОЮ? Друк e-mail

ЯК ЖИТИ ВІРОЮ?

З Божої ласки і благословення Преосвященного Владики Кир Димитрія Григорака, ЧСВВ – Правлячого Архиєрея Бучацької єпархії УГКЦ, Голова Комісії у справах освіти та виховання Бучацької єпархії УГКЦ о. д-р Руслан Корнят у молитовній атмосфері зустрівся з вчителями Основ християнської етики Бучацького району.

«Віруй у Господа Ісуса, і будеш спасенний ти сам, та твій дім». Такими словами розпочався семінар на тему: «Як жити вірою?», який відбувся 25 лютого 2020 р. в духовно-освітньому осередку нашого славетного міста Бучача – колегіумі ім. св. Йосафата. Лекцію на тему віри проводила пані Світлана Грабовецька, заступник головного лікаря Чортківської лікарні, керівник групи «Альфа». Формат даного семінару мав колосальні можливості розширення світогляду для вчителів ОХЕ про значення віри в житті кожного з нас. Мова йшла про те, що ревний християнин має творити добро, увірувати в Бога, жити вірою в Господа. Бо віра без діл мертва, і вона має бути щирою. Справжня віра – це довіра до Бога. Тож віра від слухання, а слухання через слово Боже (Римлян 10,17). Ми маємо бути проповідниками добра, нести слово віри , кожному говорити про Бога. Даний діалог надихав нас пізнавати сутність віри, її аспекти: в кого ми віримо, як ми віримо? Приймаючи віру, ми обираємо своє майбутнє. Але до майбутнього веде не лише вибір мети, але й вибір шляху. А різні шляхи ведуть до різної мети.

ЯК ЖИТИ ВІРОЮ?

Також цікавим етапом зустрічі був перегляд мультфільму «Любовний лист. Бог написав тобі листа» та спільне виконання під музичний супровід пісень, що славлять Бога – нашого Небесного Творця. Від доброзичливої і відкритої розмови я отримала натхнення до подальшої своєї роботи, як вчителя. Адже у житті кожної людини бувають миті, коли вона відчуває пустку в душі. Цю порожнечу неможливо заповнити нічим і ніким. Напевно, це і є віра, віра в Бога. Відомий вчений М. Ломоносов сказав: «Людина може не знати, що в неї є віра, як може не знати, що в неї є серце. Але без віри, як і без серця, людина не може прожити». Тому віра – як вода. Вона посідає важливе місце в житті людини, бо є самим джерелом життя.

Я вважаю, що глибока віра – це скриня із скарбами, до якої людина може прийти у важкі хвилини свого життя і знайти те, чого їй не вистачає: друзів, мудрості, кохання. Кожен розуміє віру по своєму. Отже, виправдавшись вірою, майте мир із Богом через Господа нашого Ісуса Христа. (Римлян 5,1).

Марія Іванівна Брожина (Долібська ЗОШ І-ІІ ст.),
Надія Миколаївна Шкварок (Жнибородська ЗОШ І-ІІ ст.).

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting