Співчуття Друк e-mail

Співчуття

Після важкої хвороби упокоївся в Бозі священик Бучацької єпархї УГКЦ, Заліщицького деканату, о. Степан Барновський на 54 році життя.

Владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький та все духовенство єпархії складають щирі співчуття дружині, дітям, родині та всім вірним, для яких о. Степан був добрим душпастирем.

Похорон відбудеться 03.03.20 р. Б. о 13:00 год у с. Швейків Монастириського деканату.

Вічная пам‘ять.

Некролог

Народився о. Степан Барновський 22 квітня 1966 р. Б..

Дияконські свячення отримав 15 листопада 1990 р. Б., а священичі - 22 квітня 1991 р. Б..

Служив на парафіях в с. Торське, с. Галушка та с. Іване-Золоте.

Прощаються з тілом покійного священослужителя отця Степана Барновського рідні, парафіяни, духовенство, друзі та знайомі, молячись за упокій його душі.