Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
У «Домі милосердя» діти стають здоровішими, а батьки щасливішими Друк e-mail

 У «Домі милосердя» діти стають здоровішими, а батьки щасливішими

5 січня 2020 р. Б. Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ, освятив автомобілі в м. Чорткові, які отримали амбулаторії загальної практики - сімейної медицини на теренах Тернопільщини.

Також представники влади з району та області завітали до «Дому милосердя», де їх вітали діти та працівники закладу. Пані Тетяна Дубина, директор «Дому милосердя», розповідала гостям не тільки про успіхи, а й про труднощі, які від початку доводиться долати, чинячи милосердя.

«Нам часом є непросто, не тільки психологічно чи фізично, тут і матеріально є для кого дбати, є велика потреба… Але ці діти дають силу, вливають в серце стільки любові, що вже не можеш інакше. Всі наші працівники - це люди, які люблять і відчувають дітей, як своїх рідних. Наш владика Димитрій старається зі всіх сил нам допомогти. Але це буде несправедливо все перекинути на плечі Церкви, тому ми вдячні за допомогу держави, але надіємось, що і надалі ми її отримуватимемо», - ділилася пані Тетяна.
Також гості мали нагоду побувати і в районному інклюзивно-ресурсному центрі, відвідати центр соціально-психологічної допомоги ,,Родинний затишок”, які теж є в приміщенні «Дому милосердя».

Комплексна допомога сім’ям, у яких є діти з особливими потребами, приносить добрі результати, діти стають здоровішими, а батьки щасливішими.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting