Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Діти з Вівтарних дружин ловили рибу у с. Біла Друк e-mail

Діти з Вівтарних дружин ловили рибу у с. Біла

Дружня зустріч Вівтарних дружин церков Покрови Пресвятої Богородиці села Сосулівка та Воздвиження Чесного Хреста села Біла на Чортківщині відбулася з ініціативи генерального вікарія Бучацької єпархії УГКЦ о. Володимира Заболотного.

Зустріч почалася молитвою в Церкві Воздвиження Чесного Хреста села Біла читанням Євангелія про покликання апостолів (рибалок) до служіння Богові і ловитви людських душ. Після духовної частини між Вівтарними дружинами відбулось обговорення про подібність і різницю архітектурних споруджень церков, в яких вони прислуговують. Адже Церкві села Сосулівка- 150 років, церкві села Біла- тільки 10 років. Діти Вівтарних дружин обмінялись думками про власне служіння і виконання обов'язків під час Святої Літургії.

На запрошення отця Володимира, друга частина зустрічі була практичною ловитвою риб на парафіяльному ставку, біля проборства.

«Ловитва риб дуже зріднила і активізувала Вівтарні дружини. Особливо відзначився Миколка, який впіймав дві великі рибини. Після риболовлі товариство вівтарників насолодилися смачною трапезою в катехитичному класі, де матері дітей, що прислуговують у церкві села Біла, приготували смачні канапки і солодощі», - зазначив о. В. Заболотний.

«Дякуємо Богові за проведений час. Надіємось, що вівтарники і надалі зустрічатимуться і дружитимуть. Є плани на майбутнє про обмін вівтарників інших церков, про майбутні зустрічі, подорожі, змагання. Молимось, щоб хтось із них вибрав дорогу духовного служіння, поповнив лави студентів духовних закладів», - висловив свої сподівання організатор зустрічі, отець Володимир Заболотний.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting