Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Місії у Казахстані Друк e-mail

Місії у Казахстані

З 10 червня до 13 липня 2019 р. Б. студенти 7 та 5 курсу Тернопільської Вищої Духовної Семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого: брат Михайло Кальмук та брат Дмитро Бобесюк з благословення Апостольського адміністратора отця Василя Говери, мали можливість провести духовні місії на теренах Казахстану, а саме в містах: Нур-Султан, Алмати, Караганда, Павлодар і села Ярославск, і Трофімовка. За цей час перебування у Казахстані, брати відвідали усі парафії, де проводилися духовні табори для дітей та батьків. Важливим є те, що на цих таборах були присутні також і представники інших конфесій: мусульмани, православні, римо-католики.

Відвідуючи сільські парафії разом із отцем Ярославом Головчуком, відчули час підпілля, будучи присутніми на Божественній Літургії в маленькій хаті і в сільському клубі. Загалом усі парафіяни спілкуються російською мовою. Після Літургії разом із дітьми грали різні ігри, проводили духовні науки і готували спільну трапезу.

Під час перебування в Казахстані ми більше відчули ревність нашого покликання, служачи Богу та ближнім. Великим прикладом для нас, стали священники, які там служать. Спілкуючись з ними ми зрозуміли, що віддаючись Божій волі, навіть в далекому Казахстані, можна бути щасливим і потрібним тим людям, які цього потребують хоч їх є невелика кількість.

брат Михайло Кальмук


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting