З’їзд членів Апостольства Молитви Коропецького деканату Друк e-mail

З’їзд членів Апостольства Молитви Коропецького деканату

«А коли молимося про мир для людства, то о скільки більше треба нам молитися про мир серед нашого народу,про мир внутрішній, про заперестання ненависти, роздорів, ворожнечі й - зі сльозами це говорю – кровопролиття...».

21 листопада 1942 р. Львів.
Із декрету Митрополита Андрея «Не убий»

Молитва... Це піднесення нашого серця до Бога; це розмова з Богом, а, можливо, найточніше - це перебування з Богом. Вона повинна литися з серця і мусить торкнутися Божого серця. І для цього ми повинні бути досконалими в молитві. Саме члени Апостольства Молитви покликані бути більш досконалими в молитві, усвідомлювати єдність із Христом, дозволяти Христові працювати в них і через них із Його силою, з Його прагненням, з Його любов’ю.

Для спільної молитви, щоб бути здатними до взаємної любові і почутими Отцем Небесним 10 листопада 2018 року Божого в церкві Собору Пресвятої Богородиці с. Устя-Зелене відбулося зібрання членів Апостольства Молитви Коропецького деканату. Святу Літургію очолив о. Йосафат Фітель, ЧСВВ - відповідальний за провід Апостольства Молитви у Бучацькій Єпархії у співслужінні декана Коропецького деканату о. Михайла Мохнатого, пароха с. Устя-Зелене о. Степана Стрілецького та інших священників деканату. Духовну науку проводив о. Йосафат, звернувши особливу увагу на духовне призначення і роль Апостольства Молитви, цим самим заохочуючи всіх бажаючих до духовного і апостольського життя, до служіння потребам Церкви. Звертаючись до членів Апостольства Молитви, він наголосив, що всі повинні горіти любов’ю до Христа і нею запалювати інших, щоб, і інші хотіли вступати в Апостольство Молитви, і щоб жили в сильній вірі, і любові до Ісуса.

З’їзд членів Апостольства Молитви Коропецького деканату

Після Святої Літургії спільно з членами Апостольства Молитви та мирянами молилися молебень до Найсвятішого Серця Христового. Зібрання пройшло на високому духовному піднесенні. Відбулася урочиста посвята у членство Апостольства Молитви мирянки с. Міжгір’я Турів Дарії. Нею була дана обітниця члена Апостольства Молитви молитися за мир і отримала духовні ласки відпусту.

Насамкінець зібрання отець декан Михайло Мохнатий подякував всім присутнім, а парох о. Степан Стрілецький висловив слова вдячності отцям і сподівання на те, що такі зібрання будуть проводитися у нашій парафії кожного року, так як особливістю даної парафії є Устя-Зеленська Чудотворна ікона Богородиці (копія Белзької ікони Богородиці). Відтак лунало «многоліття» та духовний гімн України «Боже, Великий, Єдиний».

п. Ольга Смучок