Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ» в Заліщиках Друк e-mail

«ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ» в Заліщиках

Під такою назвою діяв літній духовний табір для дітей при парафії Покрови Пресвятої Богородиці м. Заліщики. Тривав він десять днів, протягом яких хлопчики та дівчатка молилися на Святій Літургії разом, дізнавалися більше про Всевишнього від священиків Івана Сендзюка та Володимира Дрозди, а ще активно проводили час, адже програма була насиченою, цікавою та повчальною. Загальна тема християнського табору: «Життя – це дар». Такий табір вже став доброю традицією та про нього щороку дізнаються все більше і більше людей. Тому цьогоріч участь у ньому взяло понад 100 дітей. З ними також працювали сестри-монахині Христина та Клара, семінарист Львівської семінарії Святого Духа Юрій Ганчук, волонтери, педагоги, медиком була Ірина Ганчук.

Ранок у таборі розпочинався зі спільної молитви, духовної науки, що неабияк зблизило дітей з Богом. Пізніше проходили ігри, танці, уроки та пізнавальні екскурсії, що стимулювало їх бути рухливими, позитивними весь день. При таборі діяв гурток співу. З дітьми займалася Ірина Тарасевич та Марія Вельган (Качмар). Кожного дня була своя тематика, що життя – це мрія, щастя, обов’язок. Наприклад, що у кожної дитини є свій обов’язок – бути відповідальними та свідомими. Наступне життя – вибір, що у людини завжди є вибір; життя – Ісус Христос; Тайна; любов; змагання; мрія та подяка.

«Декілька днів у таборі працювали вчителі-умільці з будинку дитячої та юнацької творчості Любов Хоминець та Уляна Данилик, які давали свої майстер-класи, – зазначив отець Іван Сендзюк: «Вони вчили дітей виготовляти власноруч різні вироби та створювали малюнки. Все це пізніше ми подарували ветеранам, які перебували у обласному госпіталі інвалідів війни та реабілітованих. Перед нами мав розповідь воїн антитерористичної операції Віталій Зварич, якого з уважністю слухали діти. За задумом на завершення зустрічі хлопчики та дівчатка створили разом з ветеранами спільну художню роботу».

У наступні дні проводили спортивні змагання на стадіоні «Дністер». Всі ігри організовані по-справжньому, по-олімпійському. Кожна з команд мала власну назву, свою форму та, звичайно, були переможці. А розпочинали змагання під Гімн України та олімпійського комітету. На урочистому завершенні духовного табору відбулося вручення медалей, значків та іншого. Сприяв нам у цьому Ігор Мамалига, голова районного комунального фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Задля кращої організації була залучена вся його команда працівників, за що ми щиро вдячні кожному.

Також діти побували у пожежній частині міста. Там нам все розповіли про роботу рятувальників. Вихованці табору приміряли на себе одяг представників цієї професії. Усім дуже сподобалося, у них залишилися тільки позитивні емоції.

Одного дня під час табору заступник директора агроколеджу Михайло Сопилюк та заступник директора школи ім. О. Маковея Ірина Галько розповіли про історію нашого міста, храму Покрови Пресвятої Богородиці, церковного музею.

Протягом табору завітали й на пекарню «Андріатика», за що дякують Лесі та Ігорю Білінським. З уважністю та цікавістю спостерігали діти за технологічним процесом продукту, який ми кожен день бачимо на своєму столі – випікання хліба, булочок. Господарі щедро пригостили всіх гостинцями, досхочу наїлися круасанами.

Для дітей було організовано пікніки у парках міста. Готував їжу Андрій Білінський Активно долучалися до співпраці з табором очільниця міста А. Квач та Заліщицьке комунальне підприємство (директор Р. Верхола).

Метою табору стало поповнення церковної спільноти вівтарної дружини (хлопчики, що прислуговують), дитячого хору «Ангелятко» та молодіжної парафіяльної спільноти.

Потрібно додати, що були й свідомі батьки. Допомагали та підтримували табір церковне братство, сестринство, дяки, паламарі були також задіяні. Висловлюємо подяку дирекції школи №2 м. Заліщики, спеціалізованої школи ім. О. Маковея, школі іноземних мов «КЛASS», Іванні Максимишин, 
Ірині Ганчук, 
Марті Чеверді, 
Андрію Сендзюку, Любов Николайчук, 
Софії Костинюк, 
Оксані Кукурудзяк, 
Анні Штогрин,
 Вікторії Гандзюк, 
Надії Болюх, Ірині Лучин, Марії Федорчук,
 Софії Новак,
 Марті Джумазі, Ірині Візер. Дякуємо Мирославі Танчик,
 Марія Огородник,
 Ярославі Середі, Ірині
 Вацик, Ярославу
 Савчинському, Володимиру Демчуку та іншим. Щиро завдячують власникам продуктових магазинів, які пожертвували продуктами.

Духовний табір «Веселі канікули з Богом» допоміг дітям віднайти в собі автентичного християнина, стати ближчими до Всевишнього.

Повідомив о. Іван Сендзюк


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting