В с. Дністрове освячено новий престол Друк e-mail

В с. Дністрове освячено новий престол

20 травня 2018 р. Б. в 7-му неділю після Пасхи та неділю свв. отців I-го Вселенського Собору Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ з душпастирським візитом відвідав парафію Перенесення мощей святого Миколая с. Дністрове Мельнице-Подільського деканату.

Перед храмом Єпарха Бучацького зустрічала святошна громада та настоятель о. Іван Дутка, який запросив Архиєрея освятити престол і прискомидійник, а після очолити Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні деканального духовенства.

Насамкінець Божественної Літургії Владика Дмитро висловив слова вдячності отцю-настоятелю та громаді та відзначив жертводавців подячними грамотами. Відтак лунало «многоліття» та духовний гімн України «Боже, Великий, Єдиний» після якого відбулося водосвяття.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ