Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
По дотик Бога — до Цариці Покуття Друк e-mail

По дотик Бога — до Цариці Покуття

24 квітня 2018 р. Б. був дивовижний день для учасників спільноти людей з особливими потребами «Віра і Світло», яка діє при Соборі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла, та десятьох студентів Чортківсього гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О. Барвінського.

Прекрасної весняної пори вони побували з прощею у Марійському відпустовому центрі в Погоні для почитання Чудотворної ікони Матері Божої – Цариці Покуття. Всі були враженні красою та мальовничістю цього місця.

Проща розпочалася з Хресної дороги, яка допомогла кожному переосмислити жертву нашого Спасителя. Після Хресного походу вісі учасники прощі мали змогу зустрітися з воскреслим Христом у часі Святої Літургії, під час, якої о. Михайло Деревенчук - референт Бюро УГКЦ з питань екології у своїй проповіді звернув увагу присутніх, що кожен має можливість переосмислити своє життя і почати жити по новому. Тому що сьогодні кожен у цьому місці зміг побачити той факт, що разом з Хрестом воскресає і Боже створіння природа, яка у нашій Батьківщині така мальовнича. Отже ми маємо великий обов’язок, як діти Божі прикласти максимум зусиль щоб таких місць, де можна відірватися від галасу і суєти міста та побути у молитовній єдності з Господом ставало все більше.

По дотик Бога — до Цариці Покуття

Тож надіємося що усі прочани з Чорткова змогли по справжньому доторкнутись до Господньої благодаті цього місця та переосмислити свої погляди на життя. До Чорткова усі поверталися із приємним трепетом у грудях...

Повідомив о. Михайло Деревенчук

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting