Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Священик має бути з людьми щодня і служити їм в любові»,- Владика Димитрій( Григорак), ЧСВВ -Єпарх Бучацький Друк e-mail

«Священик має бути з людьми щодня і служити їм в любові»,- Владика Димитрій( Григорак), ЧСВВ -Єпарх Бучацький

Вечірню з Літургією св. Василія Великого та Чин умивання ніг у Страсний четвер в Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові очолив Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ - Єпарх Бучацький.

Звертаючись до духовних отців у день священика владика наголосив: «Христос нас покликав бути Його учнями і Йому єдиному служити. Це дорога любові, дорога самозречення і забуття про себе. Хоч багато з нас має родини, але, крім своєї, маємо ще духовну родину і несемо відповідальність за її вічність. Кожен час має свої виклики. Те, що зараз наші храми повні в неділі і свята, - це не наша заслуга, це заслуга наших мучеників за віру, які були перед нами. Вони пройшли Хресну Дорогу, а Хресна Дорога- це не прогулянка і не пікнік. У священичому житті має бути постійне самозречення, якщо цього немає, то не буде автентичного служіння Богові і людям».

Ділячись думками про місію священства єписокп сказав: «Ми всі чекаємо того благословенного часу, коли скінчиться війна. Це добре. Але що настане? Нас чекає виклик комфортного життя. Чи ми готові до цього? Відповідь на виклик одна - свідчити своїм життям Христа. Як це робити? Найперше говорити правду і йти дорогою християнської досконалості в любові. Папа Франциск каже: «Коли сам не маю хліба - дати іншим, коли сам не маю води - напоїти інших…».

«Саме в любові наше Слово дасть силу іншим і буде потягати. Ми свідчимо правду тоді, коли кажемо на зло, що то є зло, а на добро – добро. Не можна бути мовчазним на зло. Народ творить історію, але ми, духовенство, маємо вести той народ до спасіння, говорити правду і свідчити любов. Від нас з вами залежить майбутнє нашого народу», - продовжив Архиєрей.

На завершення єпископ побажав священикам: «Бути з людьми щодня і служити їм в любові, любити їх такими, як вони є. Будьмо Христовими учнями не тільки в храмі, але всюди!».

Після Святої Літургії Владика Димитрій здійснив Чин умивання ніг для нещодавно висвячених душпастирів.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting