Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Бог створив красу природи щоб ми побачили і усвідомили, хто є істиним володарем усього живого Друк e-mail

Бог створив красу природи щоб ми побачили і усвідомили, хто є істиним володарем усього живого

У п’ятницю ввечері, 30 березня 2018 р. Б., з одноденними реколекціями на парафію Зіслання Святого Духа на запрошення о. Руслана Корнята прибув референт Бюро УГКЦ з питань екології Бучацької єпархії о. Михайло Деревенчук.

Протягом реколекцій усі бажаючі змогли приступити до Святих Таїнств Сповіді та Причастя. Потім мали змогу пройти та роздумати над Хресною дорогою Спасителя. Після якої референт Бюро УГКЦ з питань екології у своїй науці звернув увагу вірних на страждання Ісуса Христа, а в особливий спосіб на Його жертву на хресті. Тому, що сьогодні ми спостерігаючи трагедії сучасного світу: війни, насильство, злобу, а особливо екологічні кризи, - усвідомлюємо сутність людини, яка не дякує Творцеві за дар, а щосили намагається зайняти Його місце; розуміємо, що не тільки свідомо відмовляємось належати до царства Христового вже тут, на землі, а будуємо власні царства, де хочемо задовольнити егоїстичне бажання панувати над іншими.

Саме тому ми, як християни маємо пам’ятати, що наше ставлення до створеного Богом світу, Його дарів, багатства, зрештою, до самого Бога й інших людей у сучасному світі має слугувати прикладом для наслідування інших.

Тож важливо зрозуміти, що Бог створив багатство і красу природи не лише для нашого існування, але щоб ми віддали Йому хвалу за турботу і побачили, хто є істинним Володарем усього живого.

Для більш детального ознайомлення з методами, якими нам пропонується показати свою християнську позицію усі присутні отримали буклети та флаєри екологічного характеру.

Повідомив о. Михайло Деревенчук

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting