Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
В Заліщиках відбувалися великопісні реколекції Друк e-mail

В Заліщиках відбувалися великопісні реколекції

З 22 по 25 березня 2018 р. Б. у храмі Покрови Пресвятої Богородиці міста Заліщики відбувалися великопісні реколекції, які проводив о. Василь Баглей.

Протягом реколекцій, науки проводилися після кожного Богослужіння та включали спільні звертання до св. Хосемарії Ескріви – покровителя праці. Віряни зверталися до Святого зі своїми намірами та читали над його мощами цілющі молитви, які допомагають у вирішенні власних проблем та труднощів. Також у рамках реколекції відбулася зустріч із вчителями християнської етики Заліщицького району, протягом якої отець-реколектант давав поради педагогам, як виховувати дітей по-християнськи з самого дитинства та як вберегти їх від небезпек сучасного світу. Крім того, у реколекційних науках взяли участь учні ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Заліщики та Заліщицького багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, які організували та провели Хресну дорогу

Підчас живих зустрічей у церкві, отець Василь піднімав завжди актуальні теми для вірян – молитва, покаяння та участь у Святій Літургії. Неймовірно важливо було почути, чим насправді важлива молитва, чому молитва у християнському житті людини відіграє вирішальну роль та чому сповідь – невід’ємний компонент християнина, який торує шлях до раю.

Реколекції допомогли людям духовно підготуватися до великого свята Воскресіння Христового та відчути піднесення у своєму християнському житті.

Повідомив Андрій Сендзюк


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting