У Скалі-Подільській відбулась Театралізована Хресна дорога Друк e-mail

У Скалі-Подільській відбулась Театралізована Хресна дорога

З благословення і в присутності Владики Дмитра Григорака, ЧСВВ - єпарха Бучацького, з собором священиків, при парафії УГКЦ смт. Скали-Подільської 17 березня 2018 року відбулась «Театралізована Хресна дорога».

Священик парафії, о. Василь Германюк, запросив молодь товариства українських студентів-католиків «Обнова» з м. Івано-Франківська, щоб ті зобразили для мешканців селища та гостей з округи, події з життя Ісуса Христа - Страсті Христові. Завдяки щедрим жертводавцям захід вдався на славу Божу.

Долаючи шлях понад два кілометри, тривалістю дві з половиною години, молоді люди намагалися відтворити хід Хресної дороги Спасителя, що відбувалися в Єрусалимі дві тисячі років тому. Цим нагадували вірним про надлюдські терпіння Ісуса Христа, які Він переніс заради спасіння кожної людини. Не зважаючи на мороз і вітер, духовне дійство не залишило байдужими мешканців цього містечка.

Повідомив о. В. Германюк