Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Пам'ятаймо про спасаючу жертву Ісуса Христа Друк e-mail

Пам'ятаймо про спасаючу жертву Ісуса Христа

В рамках Великопосної ініціативи «Екологічне навернення для порятунку створіння» 14 березня 2018 року у с. Увисла в церкві Введення в храм Пречистої Діви Марії Гусятинського деканату на запрошення о. Тимофія Буштинського завітав референт ЕкоБюро УГКЦ Бучацької єпархії о. Михайло Деревенчук для того, щоб помолитися екологічну Хресну дорогу.

Протягом усієї Хресної дороги чисельні вірні мали можливість розважити над тим, що Ісус прийшов на цей світ та переніс смерть на хресті, якому ми поклоняємося не тільки для спасіння роду людського, але і для визволення усього Божого творіння – природи.

Саме тому у своєму звернені після Хресної дороги о. Михайло наголосив на тому, що ми як християни маємо дивитися на хрест очима віри і усвідомлювати, що через хрест Христовий можемо прийти до нашого Творця. Для цього маємо пам’ятати одну істину, людина є вінцем Божого творіння і наш первинний обов’язок є «піклуватися створінням Господнім - природою», а не руйнувати її. Творячи екологічний гріх ми тим самим накладаємо на плечі наших майбутніх поколінь хрести, які вони будуть вимушені нести через нас.

Пам'ятаймо про спасаючу жертву Ісуса Христа

На завершення отець побажав парафіянам пам’ятати, про спасаючу жертву Ісуса Христа та починати екологічні зміни з повсякденного життя, а також усі присутні отримали буклети та флаєри екологічного характеру.

Повідомив о. Михайло Деревенчук

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting