Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Перемагайте зло добром», - владика Димитрій Григорак, ЧСВВ - єпарх Бучацький Друк e-mail

 «Перемагайте зло добром», - владика Димитрій Григорак, ЧСВВ - єпарх Бучацький

У Хрестопоклонну Неділю, 11 березня 2018 р. Б., Преосвященний Владика Димитрій (Григорак) очолив Архиєрейську Божественну Літургію в Катедральному Соборі Верховних апостолів Петра Павла в м. Чорткові.

Під час проповіді єпископ роздумував з вірними: «Чому хрест, який колись був деревом ганьби, став деревом слави, був символом смерті, а став символом життя. Саме смерть Ісуса безгрішного це зробила. Бог перемінив знаряддя смерті і вбивства на знаряддя перемоги над силою зла, і хрест стає нашим спасінням. Наш Бог перемінює зло на добро. Якщо хрест, як річ, не має розуму, свідомості, душі і Бог її перемінив, то тим більше нас, які маємо душу, Бог перемінює теж».

Владика Димитрій, навівши кілька прикладів з історії спасіння, показав, як багато Бог може зробити через людей, які повністю віддаються Йому. Приклади навернутих правителів Римської Імперії, Франції, Німеччини свідчать про це.

«Всі ми, мабуть, маємо вдома розп’яття, але чи ми думаємо, що воно означає для мене особисто? Перемагайте зло добром так, як це зробив наш Господь Ісус, ставши розіп’ятим за нас на хресті»,- завершив єпископ.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting